Şimdi Bağışçımız Olun

Düzenli Bağış / Yol Arkadaşım
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Düzenli Bağış / Yol Arkadaşım

Genel Bağışlar

“Yol Arkadaşım” Darüşşafaka’nın aylık düzenli bağış programıdır 

Az çok demeden yapacağınız aylık düzenli bağışlarla Darüşşafakalı çocukların yanında olabilir, hayatlarına dokunabilirsiniz. Yapacağınız her aylık destek, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları sınırlı olan çocuklarımızın çağdaş ve çok yönlü bir eğitim almasını, evrensel değerleri benimseyen, sorumluluk sahibi gençler olarak yetiştirilmesine katkı sağlayacak. 

Desteğinizle neler olacak?

Her yıl mayıs ayında yapılan sınavla Ali ve Ayşe gibi nice öğrenci aramıza katılıyor. Öğrencilerimiz desteğinizle Darüşşafaka çatısı altında yardımlaşma, dayanışma, paylaşım dürüstlük temeli üzerine kurulu olan Darüşşafaka ruhuyla büyüyorlar. Aldıkları çağdaş ve çok yönlü eğitimle hayal ettikleri geleceğe adım adım yaklaşıyorlar.

Defne, 8. sınıf
Defne, 8. sınıf
Defne, 12.sınıf
Defne, eğitimine NABA'da devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

Tıpkı, 8. sınıftayken “Daha çok hayal kuruyorum ve hayallerimi büyük tutuyorum. Darüşşafaka’ya geldiğimden beri ressam olmak istediğimi söylüyorum. Bana yardım eden bir okulum olmasaydı ressam olmak imkânsız bir hayal olurdu” diyen ve eğitimine 2019 yılından bu yana Milano'daki Nuova Accademia di Belle Arti'de (NABA) devam eden Defne gibi…

Bilgi: Düzenli Bağış talimatı web sayfamızdan sadece kredi kartı ile verilebilmektedir. Bankadan düzenli bağış yapmak için hesabınızdan Darüşşafaka Cemiyeti hesabına otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Düzenli bağışınızın tutarını değiştirmek veya iptalini sağlamak için [email protected] adresine e-posta atabilir veya +90 212 276  67 14 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Desteğinizi neden sürdürmelisiniz?

  • Desteğiniz her adımda çocuklarımıza hayatta vazgeçmeden ilerlemeleri için güç verecek.
  • Darüşşafaka, çocuklarımızın 8 yıl boyunca sadece okulu değil, aynı zamanda yuvası. Yol arkadaşlığınız sayesinde çocuklarımıza sözümüzü tutarak onları hayata hazırlayabiliyoruz.
  • Düzenli desteğinizle öğrencilerimizin giyim, beslenme, barınma, sosyal ve kültürel aktivite, cep harçlığı gibi ihtiyaçlarının karşılanmasına da katkı vereceksiniz. 
  • Öğrencilerimizin yaptığı çalışmaları, kazandığı başarıları ve Darüşşafaka’da yaşanan tüm gelişmeleri size düzenli olarak e-bültenlerimizle ileteceğiz.

Bağışların hakkında sorularınız ya da paylaşmak istediğiniz düşünceler olursa, bağış ekibimizle yardımcı olmaya hazırız.

 

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme 

Detaylı Bilgi İçin
+90 212 276 67 14              [email protected] 
Kurumsal bağış için:              [email protected] 

 

 

 

 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?