Şimdi Bağışçımız Olun

Düzenli Bağış / Yol Arkadaşım
.00

3D Secure Bu ödeme işlemi, 3D-Secure güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Kredi Kartı Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Düzenli Bağış / Yol Arkadaşım

Genel Bağışlar

Düzenli Bağış / Yol Arkadaşım

“Yol Arkadaşım” Darüşşafaka’nın aylık düzenli bağış programıdır 

Az çok demeden yapacağın aylık düzenli bağışlarla Darüşşafakalı çocukların yanında olabilir, hayatlarına dokunabilirsiniz. Yapacağınız her aylık destek, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları sınırlı olan çocuklarımızın çağdaş ve çok yönlü bir eğitim almasını, evrensel değerleri benimseyen, sorumluluk sahibi gençler olarak yetiştirilmesine katkı sağlayacak. 

Desteğinle neler olacak?

Her yıl mayıs ayında yapılan sınavla Ali ve Ayşe gibi nice öğrenci aramıza katılıyor. Öğrencilerimiz desteğinizle Darüşşafaka çatısı altında yardımlaşma, dayanışma, paylaşım dürüstlük temeli üzerine kurulu olan Darüşşafaka ruhuyla büyüyorlar. Aldıkları çağdaş ve çok yönlü eğitimle hayal ettikleri geleceğe adım adım yaklaşıyorlar.

Defne, 8. sınıf
Defne, 8. sınıf
Defne, 12.sınıf
Defne, 12.sınıf

 

 

 

 

 

 

Tıpkı, 8. sınıftayken “Daha çok hayal kuruyorum ve hayallerimi büyük tutuyorum. Darüşşafaka’ya geldiğimden beri ressam olmak istediğimi söylüyorum. Bana yardım eden bir okulum olmasaydı ressam olmak imkânsız bir hayal olurdu” diyen ve eğitimine Milano'daki Nuova Accademia di Belle Arti'de (NABA) devam etmeye hak kazanan 12. sınıf öğrencimiz Defne gibi…

Desteğinizi neden sürdürmelisiniz?

  • Desteğiniz her adımda çocuklarımıza hayatta vazgeçmeden ilerlemeleri için güç verecek.
  • Darüşşafaka, çocuklarımızın 8 yıl boyunca sadece okulu değil, aynı zamanda yuvası. Yol arkadaşlığınız sayesinde çocuklarımıza sözümüzü tutarak onları hayata hazırlayabiliyoruz.
  • Düzenli desteğinizle öğrencilerimizin giyim, beslenme, barınma, sosyal ve kültürel aktivite, cep harçlığı gibi ihtiyaçlarının karşılanmasına da katkı vereceksiniz. 
  • Öğrencilerimizin yaptığı çalışmaları, kazandığı başarıları ve Darüşşafaka’da yaşanan tüm gelişmeleri size düzenli olarak e-bültenlerimizle ileteceğiz.

Bağışların hakkında sorularınız ya da paylaşmak istediğiniz düşünceler olursa, bağış ekibimizle yardımcı olmaya hazırız.

Bilgi: Düzenli Bağış talimatı sadece kredi kartı ile verilebilmektedir. Banka kartı ile tek seferlik bağış yapılabilmektedir.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme 

Detaylı Bilgi İçin
+90 212 939 2800 #2475              bagis@darussafaka.org