Okul ve Öğrenim Yönetim Sistemi Yazılımı İhalesi

Bu ihale sonlanmıştır. Arşiv amaçlı yayınlanmaktadır.

Dosya Numarası: #2023-31

Kategorisi: Hizmet Alımı İhaleleri
Müzayede Tarihi: 10 Kasım 2023, Cuma, 17:00

ÖNEMLİ BİLGİ: Sayın İstekliler ihale için 10.11.2023 Cuma Günü Saat:17:00 ye kadar süre uzatımı verilmiştir. Süre uzatımı mevcut başvuru yapan istekliler için geçerli olup yeni başvuru yapan firmalar için geçerli olmayacaktır.

Darüşşafaka Eğitim Kurumları - "Okul ve Öğrenim Yönetim Sistemi Yazılımı İhalesi" yapılacaktır.

İhale ile ilgili bilgi ve belgeler aşağıdaki bağlantılarda yer almaktadır. İhale eklerinin detaylı bir şekilde incelenerek katılım için talep edilen "evrakları" en geç 30.10.2023 Pazartesi günü saat:17:00' ye kadar Darüşşafaka Cemiyeti - Darüşşafaka Cd. No:5/9 34457 Sarıyer / İSTANBUL adresine elden yada kargo olarak gönderilecektir. Bu tarih ve saatten sonra gönderilen ihale dosyaları işleme konulmayacaktır. İhale ile ilgili ve katılım esasları hakkındaki detaylı bilgiler ekte bulunan "TEKLİF ALMA ŞARTNAMESİ" nde yer almaktadır. Bu dökümanın özellikle detaylı bir şekilde incelenmesi rica olunur.

ÖNEMLİ:

İSTEKLİ firmaların ihale dokümanlarını temin edebilmesi için öncelikle ilan ekinde bulunan Ek-4 Gizlilik Sözleşmesi dokümanını eksiksiz şekilde doldurup kaşe imza altına alarak taranmış kopyasını imza sirküleri ile birlikte satinalma@darussafaka.org adresine iletmelerini, asıl kopyasını ise yukarıda belirtilen adrese elden yada kargo/posta yolu ile iletmeleri rica olunur. Sayısal kopya ulaştığında ihale dosyaları dosya paylaşım sistemi üzerinden iletilecektir.

Sorularınız için  ea@darussafaka.org adresine yazılı bildirimde bulunabilirsiniz.

Ekler
Teklif Alma Şartnamesi.pdf 215 KB
Ek-4 Gizlilik Sözleşmesi.docx 25,3 KB
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?