Darüşşafaka Eğitim Kurumları Yemek Hizmetleri İhalesi

Bu ihale sonlanmıştır. Arşiv amaçlı yayınlanmaktadır.

Dosya Numarası: #2019-17

Kategorisi: Hizmet Alımı İhaleleri
Müzayede Tarihi: 31 Mayıs 2019, Cuma, 15:00

ÖNEMLİ DUYURU!!! - İHALE İLE İLGİLİ ZEYİLNAME YAYINLAMIŞTIR. DUYURU METNİ VE EKLERİ DOSYA OLARAK İLANA EKLENMİŞTİR.

Darüşşafaka Eğitim Kurumları - Yemek Hizmetleri İhalesi yapılacaktır.

İhale ile ilgili bilgi ve belgeler aşağıdaki bağlantılarda yer almaktadır. İhale eklerinin detaylı bir şekilde incelenerek katılım için talep edilen "evrakları" en geç 31.05.2019 Cuma günü saat:17:00' e kadar Darüşşafaka Cemiyeti - Darüşşafaka cd. No:5/9 34457 Sarıyer/İSTANBUL adresine kapalı zarf içerisinde elden teslim edilecektir. Bu tarih ve saatten sonra teslim edilen ihale dosyaları işleme konulmayacaktır. İhale ile ilgili ve katılım esasları hakkındaki detaylı bilgiler ekte bulunan "TEKNİK ŞARTNAMEDE" nde yer almaktadır. Bu dökümanın özellikle detaylı bir şekilde incelenmesi rica olunur.

İhaleye katılım gösterecek firmaların [email protected] adresine yazılı bildirimde bulunmaları rica olunur. Katılım teyidi veren firmaların referans ziyareti planlaması yapılacaktır.

Katılımcı firmalar hali hazırda hizmet vermekte olduğu en az 2(iki) referans projesi ile ilgili ziyaret planı yapıp [email protected] randevu talebinde bulunacaktır.

Darüşşafaka Eğitim Kurumları keşif ziyareti için [email protected]  ve/veya [email protected] mail adreslerinden randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Ekler
Darüşşafaka Eğitim Kurumları.zip 2,93 MB
Zeyilname 2019-17 Darüşşafaka Eğitim Kurumları.zip 4,69 MB
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?