Darüşşafaka Cemiyeti - Yemek Hizmetleri İhalesi

Bu ihale sonlanmıştır. Arşiv amaçlı yayınlanmaktadır.

Dosya Numarası: #2022-10

Kategorisi: Hizmet Alımı İhaleleri
Müzayede Tarihi: 18 Temmuz 2022, Pazartesi, 17:00

!!!ÖNEMLİ DUYURU!!! İhale Katılım Süresi 18.07.2022 Pazartesi Günü Saat:17:00' ye kadar uzatılmıştır.

Darüşşafaka Cemiyeti - Yemek Hizmetleri İhalesi yapılacaktır.

İhale ile ilgili bilgi ve belgeler aşağıdaki bağlantılarda yer almaktadır. İhale eklerinin detaylı bir şekilde incelenerek katılım için talep edilen "evrakları" en geç 06.07.2022 Çarşamba günü saat:17:00' e kadar Darüşşafaka Cemiyeti - Darüşşafaka cd. No:5/9 34457 Sarıyer/İSTANBUL adresine kapalı zarf içerisinde elden teslim edilecektir. Bu tarih ve saatten sonra teslim edilen ihale dosyaları işleme konulmayacaktır. İhale ile ilgili ve katılım esasları hakkındaki detaylı bilgiler ekte bulunan "TEKLİF ALMA ŞARTNAME" sinde yer almaktadır. Bu dökümanın özellikle detaylı bir şekilde incelenmesi rica olunur.

İhaleye katılım gösterecek firmaların satinalma@darussafaka.org adresine yazılı bildirimde bulunmaları rica olunur. Katılım teyidi veren firmaların referans ziyareti planlaması yapılacaktır.

Katılımcı firmalar hali hazırda hizmet vermekte olduğu en az 2(iki) referans projesi ile ilgili ziyaret planı yapıp satinalma@darussafaka.org randevu talebinde bulunacaktır.

Keşif ziyareti planlama için;

Maslak Yerleşkesi için oznur.tekebas@darussafaka.org

Yakacık Rezidans, Maltepe Rezidans, Şenesenevler Rezidans, Maltepe FTR, Maltepe Özel Bakım Ünitesi için selim.bayram@darussafaka.org

Urla Rezidans ve Urla Yaşam için kadir.duzkaya@darussafaka.org adresinden randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Ekler
2022-10 - İhale Dosyaları (zip) 10.7 MB
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?