Darüşşafaka Cemiyeti Elektrik Alım İhalesi

Bu ihale sonlanmıştır. Arşiv amaçlı yayınlanmaktadır.

Dosya Numarası: #2019-23

Kategorisi: Hizmet Alımı İhaleleri
Müzayede Tarihi: 29 Ağustos 2019, Perşembe, 15:00

ÖNEMLİ DUYURU!!! - Ek-1 Teklif Mektubu İçeriği Revize edilmiştir.

Ek-2 Teknik Şartname de yer alan Madde 3.4 aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

3.4 YÜKLENİCİ yeni abonelik işlemi nedeniyle CEMİYET’ ten depozito veya güvence bedeli vb. ad altında talep edebileceği tutar yıllık tahmini tüketim bedelinin en fazla %15’ i tutarında olacaktır. Ödeme şeklinin DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) olarak yapılması durumunda YÜKLENİCİ, CEMİYET’ ten herhangi bir depozito veya güvence bedeli talep etmeyecektir.

Darüşşafaka Cemiyeti "Elektrik Alım İhalesi" yapılacaktır.

İhale ile ilgili bilgi ve belgeler aşağıdaki bağlantılarda yer almaktadır. İhale eklerinin detaylı bir şekilde incelenerek katılım için talep edilen "evrakları" en geç 29.08.2019 Perşembe günü saat:15:00' e kadar Darüşşafaka Cemiyeti - Darüşşafaka cd. No:5/9 34457 Sarıyer/İSTANBUL adresine kapalı zarf içerisinde elden teslim edilecektir. Bu tarih ve saatten sonra teslim edilen ihale dosyaları işleme konulmayacaktır. İhale ile ilgili ve katılım esasları hakkındaki detaylı bilgiler ekte bulunan "TEKLİF ALMA ŞARTNAMESİ" nde yer almaktadır. Bu dökümanın özellikle detaylı bir şekilde incelenmesi rica olunur.

Hizmet verilecek tesislerde keşif ziyaretleri için randevu talepleriniz ve sorularınız için satinalma@darussafaka.org adresine yazılı bildirimde bulunabilirsiniz.

Ekler
Ek-3 Tesisat Tüketim Bilgileri.pdf 150 KB
Teklif Alma Şartnamesi.pdf 160 KB
Ek-2 Teknik Şartname.pdf 520 KB
Ek-1 Teklif Formu(Revize).xlsx 15,2 KB
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?