Zonguldak, Van, Tekirdağ ve İstanbul Tanıtım Toplantıları

 ›  Haberler  › ↓ •15 Nisan Salı / Zonguldak Öğretmenevi: Tanıtım toplantısına , Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Nilgün Akalın , Yönetim Kurulu Üyesi Tunçer Gömeçli ve okul mezunlarından İsmail Dönmez ile okul müdürleri , öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı. Programda Darüşşafaka Eğitim Kurumu öğrencilerinin hazırladığı tanıtım filminin ardından Genel Müdür Nilgün Akalın , katılımcıların sorularını cevapladı. Ardından, Darüşşafaka Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi Tunçer Gömeçli katılımcılara okulumuz hakkında bilgi verdi.

•16 Nisan Çarşamba / Van Koç İlköğretim Okulu: Tanıtım toplantısında okul müdürleri, öğrenci velileri ve öğrencilere okulumuz hakkında bilgi verildi ve katılımcıların soruları yanıtlandı.

•18 Nisan Cuma / Tekirdağ İl Özel İdare Toplantı Salonu: Tanıtım toplantısında okul müdürleri, öğrenci velileri ve öğrencilere okulumuz hakkında bilgi verildi ve katılımcıların soruları yanıtlandı.
 
•29 Nisan Salı / İstanbul Darüşşafaka TİM Kırmızı Salon: Tanıtım toplantısında konuşan Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan Vekili Talha Çamaş, İlköğretim Okulu Müdürü Gülay Hacıoğlu ve Genel Müdür Nilgün Akalın; ilköğretim 3. sınıf öğretmenleri, okul yöneticileri, rehber öğretmenler ve velilere Darüşşafaka'nın öğrencilerine sunduğu olanaklar hakkında bilgi verdi.

 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?