İşte Darüşşafaka’nın yeni “Velileri”

 ›  Haberler  › ↓ 

“Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında bir öğrencinin bir yıllık eğitim giderleri toplamını bağışlayan hayırseverler “Darüşşafaka Veli Bağışçısı” oluyor. İşte Darüşşafakalı öğrencilerin geleceğini aydınlatan yeni “Veliler”…

KVK Teknoloji Ürünleri ve Tic. AŞ

Bu sene iftar yemeği düzenlemek yerine bayileri adına Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışta bulunan KVK Teknoloji Ürünleri ve Tic. AŞ, bir öğrencinin ortaokul eğitim giderleri toplamını bağışlayarak “Ortaokul Veli Bağışçısı” oldu. KVK Teknoloji Ürünleri ve Tic. AŞ Genel Müdürü Serdar İbrahim Gölbek ve İş Destek Birim Müdürü Tanyel Sürücü’ye sertifikaları, 26 Temmuz 2016 Salı günü Darüşşafaka Cemiyeti Müzesi’nde düzenlenen törende Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş tarafından sunuldu.

Armağan Yalçın

ING Bank'ta Kurumsal Müşteriler Bölümü'nde Grup Müdürü olan Armağan Yalçın, 2009 yılından bu yana devam eden düzenli bağışlarıyla “Veli Bağışçısı” oldu. Armağan Yalçın’a sertifikası, 26 Temmuz 2016 Salı günü Darüşşafaka Cemiyeti Müzesi’nde düzenlenen törende Talha Çamaş tarafından sunuldu. 

Fatma Şule Oyman 

2013 yılından bu yana her yıl fitre ve zekât bağışlarını Darüşşafaka'ya yaparak bir öğrencimizin bir yıllık eğitim masraflarını karşılayan emekli hukukçu Fatma Şule Oyman, “Veli Bağışçısı” oldu. Fatma Şule Oyman’a sertifikası, 26 Temmuz 2016 Salı günü Darüşşafaka Cemiyeti Müzesi’nde düzenlenen törende Talha Çamaş tarafından sunuldu. 

Darüşşafakalı öğrencilere yeni bir gelecek armağan eden Veli Bağışçılarımız, var ettiniz, var olun!

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?