Yarınları nitelikli eğitimle aydınlatanlara sertifikaları verildi

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafakalı öğrencilerin yaşamlarının nitelikli eğitimle değişmesine katkıda bulunan hayırsever kurum ve kuruluşlara sertifikaları törenle sunuluyor.  Son olarak Sales Network Topluluğu ile Pin Fuarcılık’a teşekkür sertifikaları törenle takdim edildi. 

Darüşşafaka Cemiyeti Bağış Yönetimi ve Bağışçı İlişkileri Müdürü Nilgün Eken,
Sales Network Topluluğu Kurucusu Ergün Güler,
Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Güleç,
Pin Fuarcılık Genel Müdürü Filiz Eren ve
Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan Vekili Zeynep Necipoğlu

 

 

 

 

N Kolay 44. İstanbul Maratonu’nda Darüşşafaka’nın “Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız” bağış kampanyasına destek olan ve fonzip üzerinden açtıkları özel gün kampanyalarıyla nitelikli eğitimi destekleyen Sales Network Topluluğu Kurucusu Ergün Güler ile Pin Fuarcılık Genel Müdürü Filiz Eren’e sertifikaları, 21 Kasım’da Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Güleç ve Başkan Vekili Zeynep Necipoğlu tarafından sunuldu.

Tüm satış dünyası ve satış dünyası ile yakın çalışan ekosistemi bir çatı altında toplamak; satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden Sales Network Topluluğu uzun süredir Darüşşafaka’nın “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonunu destekliyor. Darüşşafaka Cemiyeti bünyesinde oluşturduğu Sales Network Bağış Fonu ile 2028 yılına kadar her yıl Darüşşafaka’da okuyan en az bir öğrencinin tüm eğitim ve öğretim masraflarını karşılamayı hedefliyor.

159 yıldır sürdürdüğümüz “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuza destek olan ve aydınlık yarınların mimarlarının yetişmesine katkıda bulunan Sales Network Topluluğuna ve Pin Fuarcılık’a en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?