Yalçın Koreş, “Kurucu Bağışçımız” oldu

 ›  Haberler  › ↓ 
“Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında 10 öğrencimizin 10 yıllık eğitim masrafını bağışlayan iş adamı Yalçın Koreş,  Darüşşafaka’nın “Kurucu Bağışçı”ları arasına katıldı. Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyesi Beşir Özmen ve Bağışçı İlişkileri Sorumlusu Nuray Apaydın, 21 Eylül Cuma günü Yalçın Koreş ve ailesini ziyaret etti.
 
CIMG6665.JPG
Soldan sağa:  Zekeriya Yıldırım, Mehmet Koreş, Fatih Koreş, Emine Koreş, Yalçın Koreş ve Nilüfer Koreş bir arada...
 
Yalçın Koreş'in eşi Nilüfer Koreş oğulları Mehmet ile Fatih Koreş ve gelinleri Emine Koreş tarafından ağırlanan Cemiyet yöneticileri,1 milyon lira tutarındaki bağışıyla adını Darüşşafaka’nın sütunlarına yazdıran Yalçın Koreş’e teşekkür plaketi takdim etti.
 
 CIMG6656.JPG
Yalçın Koreş ve eşi Nilüfer Hanım, "Kurucu Bağışçı" plaketini Zekeriya Yıldırım'ın elinden aldı.
 
"Darüşşafaka Velilerini Arıyor" programı kapsamında hayırseverler, Darüşşafaka’da eğitim gören bir öğrencinin yıllık eğitim gideri 10 bin lirayı karşılayarak “velimiz”; bir öğrencinin 10 yıllık eğitim gideri 100 bin lirayı bağışlayarak “mezun bağışçımız”; iki öğrencinin 10 yıllık eğitim gideri 200 bin lirayı karşılayarak, “çifte diplomalı bağışçı” payesi kazanıyor. Ayrıca Daçkalı beş öğrencinin mezun olmasını sağlayan 500 bin lirayı karşılayan bağışçıların isimlerini “temel taşlarımız” ve 10 öğrencinin eğitim hayatları boyunca gideri 1 milyon lirayı karşılayan bağışçılarımızın isimleri ise “kurucu bağışçılarımız” listesinde yaşatılıyor.
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?