"Var Ettiniz, Var Olun"a Altın Effie...

 ›  Haberler  › ↓ 

​Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda Darüşşafaka Cemiyeti, Grey İstanbul Ajans’ın gönüllü desteğiyle hazırlanan “Var Ettiniz, Var Olun” temalı 150. Yıl kampanyasıyla “Sivil Toplum Kuruluşları” kategorisinde Altın Effie Ödülü’nün sahibi oldu. 

effie_2014.JPG
"Var Ettiniz, Var Olun" kampanyası Sivil Toplum Kuruluşları Kategorisi’nde Altın Effie Ödülü'nü  Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş ile Grey İstanbul Marka Direktörü Tunç Alankaya aldı.
 

Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlenen reklam dünyasının ‘Oscar’ı “Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması”nın ödül töreni 13 Mayıs’ta Grand Tarabya Oteli’nde yapıldı.

Bu yıl 6. kez düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Ödülleri, rekor başvuru adedine ulaştı. 291 kampanyanın 30 farklı kategoride yarıştığı organizasyonda, Effie almaya hak kazananlar Grand Tarabya Oteli’nde yapılan ödül töreninde açıklandı. 23 kampanya altın, 19 kampanya gümüş, 17 kampanya ise bronz Effie kazandı.

Darüşşafaka’nın 150. yılı vesilesiyle Grey İstanbul’un gönüllü desteğiyle hazırlanan ve bir buçuk asırdır bağışlarıyla Darüşşafaka’yı var eden hayırseverlere, “Darüşşafaka varsa sayenizde var. 150 yıldır iyi ki varsınız. Darüşşafaka’ya bağış yapın, annesi veya babası hayatta olmayan binlerce çocuğumuzun eğitimine katkıda bulunun” diye seslenen "Var Ettiniz, Var Olun" kampanyası Sivil Toplum Kuruluşları Kategorisi’nde Altın Effie’nin sahibi oldu.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?