Türkiye Sigorta’dan Darüşşafakalı öğrencilere tamamlayıcı sağlık sigortası

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafakalı öğrencilerin sağlığı, 2022 yılında Türkiye Sigorta tarafından tamamlayıcı sağlık sigortasıyla güvence altına alındı.

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem (DŞ’82) - Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik Genel Müdürü ve Cemiyet Yönetim Kurulu üyesi Atilla Benli (DŞ’87)

 

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem (DŞ’82) ile Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik Genel Müdürü ve Cemiyet Yönetim Kurulu üyesi Atilla Benli (DŞ’87) tarafından Darüşşafakalı öğrencilere ayakta ve yatarak tedavi olanağı sunan Türkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının imzaları 28 Aralık’ta Cemiyet merkezinde atıldı.

“Türkiye’nin sigorta şirketinin Türkiye’nin çocuklarını sahiplenmesi”nden memnuniyet duyduğunu ifade eden M. Tayfun Öktem, “Tüm öğrencilerimize sağlık güvencesi sağlayan Türkiye Sigorta’ya ve şirketin Darüşşafakalı Genel Müdürü Atilla Benli kardeşime böyle anlamlı bir projeye vesile oldukları için teşekkür ederim. Darüşşafaka’dan yetişen isimlerin misyonumuzu ve öğrencilerimizi desteklemesi bizler için ayrıca çok değerli.” dedi.

 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?