Türkiye İş Bankası’nın 99. Yılı Kutlu Olsun!

 ›  Haberler  › ↓ 

Ulu Önder Atatürk’ün kurduğu, Türkiye’nin ve geleceğin bankası İş Bankası’nın 99. kuruluş yılını kutluyor; Darüşşafaka Cemiyeti olarak Türkiye İş Bankası ile köklü bir iş birliği yapmaktan onur duyuyoruz.

1939’daki Erzincan depreminin ardından 83 depremzede çocuğun Türkiye İş Bankası’nın desteğiyle Darüşşafaka’da okutulmasıyla başlayan iş birliğimiz 2008’den bu yana da “81 İlden 81 Öğrenci” projemizle devam ediyor. Son olarak Kahramanmaraş ve Hatay depremlerinden etkilenen 100 çocuğumuzun Darüşşafaka’da nitelikli eğitim alabilmesi için yaptığımız iş birliğiyle yaşamları ve Türkiye’nin yarınlarını değiştirmeye devam ediyoruz.

Bu vesileyle Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, evrensel değerleri özümsemiş, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş, ülkesine ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde bireyler yetiştirmek için var gücüyle çalışan Darüşşafaka Cemiyeti olarak Büyük Önder’in eşsiz liderliğinin ekonomi alanında yaşayan en büyük eserlerinden Türkiye İş Bankası’nın 99. kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Türkiye İş Bankası'nın 99. kuruluş yılına özel hazırlanan videoyu izlemek için tıklayınız.

Darüşşafaka Cemiyeti

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?