Teknosa'dan aldığınız hediyeler bu yılbaşında da Darüşşafakalı çocuklarımızın renkleriyle paketleniyor

 ›  Haberler  › ↓ 
Yılın son günlerine yaklaşırken Darüşşafaka Eğitim Kurumları ve Teknosa geçtiğimiz yıl başlattığı çalışmayı bu yılda tüketicilerin beğenisine sundu. Teknosa mağazalarından sevdiklerinize hediye edeceğiniz birbirinden farklı, binlerce teknolojik ürün, Darüşşafaka Eğitim Kurumları öğrencileri tarafından hazırlanan tasarımlı hediye paketleri ile yeni yıl coşkusunu renklendiriyor.
 
teknosa_1220104.jpg

Teknosa ve Darüşşafaka işbirliğinde ikinci kez bir araya gelen ülkemizin tanınmış tasarımcısı Emre Senan ile öğrenciler, yılbaşı için Teknosa mağazalarına yepyeni hediyelik ambalaj kağıtları tasarladı. Birbirinden yaratıcı bu yeni yıl ambalaj kağıtları 68 ilinde 260 Teknosa mağazasında müşterilerin beğenisine sunulmaya başlandı. Sevdiklerini yeni yıl hediyeleri ile mutlu etmek isteyen Teknosa müşterileri, Darüşşafakalı öğrencilerimizin tasarladıkları ambalaj kağıtlarını küçük bir ücret karşılığında tercih ederek, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda da Darüşşafaka Eğitim Kurumları'nda öğrenim gören çocuklarımızı sevindirme şansına sahip olabiliyor.
 
Ambalaj kağıtlarının satışından elde edilecek gelir, Darüşşafakalı öğrencilerin eğitim giderleri için kullanılacak!.. 
İlki 5 Aralık 2009, ikincisi ise 27 Kasım 2010 tarihinde tasarımcı Emre Senan'ın yönetiminde düzenlenen "workshop" a Darüşşafaka Eğitim Kurumları'nda okuyan öğrenciler katıldı. Tüm gün süren "workshop"ta öğrenciler yine, Senan'ın yönlendirmesiyle hayallerini kâğıda döktü ve farklı malzemeler kullanarak birbirinden ilginç desenler yarattı. Öğrencilerin tasarımları Emre Senan tarafından dijital ortama aktarılırken, bunların arasından seçilen tasarımlar, hediyelik ambalaj kağıdı haline getirilerek, Teknosa mağazalarında ikinci kez satışa sunuldu.
 
 teknosaIMG_77501.jpgteknosa_IMG_775111.jpg
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?