STSP’den Darüşşafakalı kız öğrencilere anlamlı destek

 ›  Haberler  › ↓ 

Sigortalı Toplum ve Sosyal Dayanışma Platformu (STSP), 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü’ne özel düzenlediği “Kızımın Gözünden” projesiyle Darüşşafakalı kız öğrencileri destekledi.

Ülkemizde sigorta sektörünün sağlıklı bir büyüme ivmesi yakalayabilmesi, sigorta penetrasyonunun artması ve sigorta bilincinin yayılması hedeflerine katkıda bulunabilmeyi amaçlayan STSP, 10 Ekim Pazartesi günü, Soho House İstanbul’da, “Kızımın Gözünden” projesinin lansmanını gerçekleştirdi.

Proje kapsamında, iş dünyasında olan annelerini ya da babalarını fotoğraflayan kız çocuklarının çektikleri, iş insanlarınca Darüşşafaka’ya bağış yapılarak alındı ve böylece Darüşşafaka’daki kız çocuklarının eğitimine destek sağlandı.

Sigortalı Toplum ve Sosyal Dayanışma Platformu Başkanı Selcen Gür ve
Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreteri Suat Çetin 

 

Gerçekleştirilen lansmanda, Darüşşafakalı kız öğrencilerinin eğitimini destekleyen bağışçılara teşekkür eden Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreteri Suat Çetin; Türkiye Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Atilla Benli, Özaktaç A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Özaktaç, ECB Sigorta ve Reasürans Brokerliği Genel Müdürü Cenk Ecevit, Hepiyi Sigorta Genel Müdür Şenol Ortaç, Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı, HDI Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ceyhan Hancıoğlu, ALC Servis Genel Müdürü Mahmut Şevluk, Abis Asist Genel Müdürü Umut Vurdevir ve Gazeteci Erdoğan Aktaş’a bağışlarından dolayı teşekkür sertifikası takdim etti.

Çekilen fotoğraflar Soho House İstanbul’da, Abis Asist sponsorluğunda sergilendi.

 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?