Daçkalılar spor başarılarıyla göğsümüzü kabartıyor

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafakalı öğrenciler, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılının sonuna yaklaşırken spordaki başarılarıyla göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. 

Darüşşafakalı Futbolcular TFF U-13 Avrupa Yakası Karmasında

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile TFF-Ülker tarafından, İstanbul ilçeleri genelinde düzenlenen U-13 futbol müsabakaları tamamlandı.

Müsabakalar boyunca yapılan sporcu seçmeleri sonucunda Darüşşafaka U-13 Futbol Takımından dört oyuncu Sarıyer karmasına seçildi.

Avrupa yakası ilçeleri arasında yapılan müsabakalar sonucunda ise Darüşşafakalı öğrencilerden Hasan Şenlikoğlu ve Uğurcan Kaya, Avrupa yakası karmasına seçildi. 

Sporcular: Cihat Canpolat, Uğurcan Kaya, Hasan Şenlikoğlu, Samet Şahin Önüt. Öğretmen: Erdem Yağız

Darüşşafaka Yıldız Bayan Futbol Takımı Sarıyer Birincisi

Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 09-12 Mayıs 2016 tarihleri arasında Sarıyer Spor Tesislerinde düzenlenen “Sarıyer Ortaokullar Arası Yıldız Bayanlar Futbol Müsabakaları”nda Darüşşafaka Yıldız Bayan Futbol Takımı, Sarıyer birincisi oldu.

Sporcular: Sudenaz Çetin, Melek Hatice Şimşek, Beyza Türkan Demir, Sema Sarmaşık, Hatice Çalışkan, Dilan Hacıarap, Nurefşan Özcan, Melike Gaye Gin, İlsu Ülkü, Şebnem Fırat, Vesile Dinler, Nilay Özçelik, Helin Yalçın,  Sema Aksu, Merve Verda Genç, Melek Eynikaya, Merve Çakır, , Merve Nur Pavlak, Rahmiye Akın. Öğretmen: Erdem Yağız

Darüşşafaka Genç Bayan Futbol Takımı Sarıyer Birincisi

Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 09-13 Mayıs 2016 tarihleri arasında Sarıyer Spor Tesislerinde düzenlenen “Sarıyer Liseler Arası Genç Bayanlar Futbol Müsabakaları”nda Darüşşafaka Genç Bayan Futbol Takımı, Sarıyer birincisi oldu.

Sporcular: Nehir Durmuşoğlu, Hande Melis Paşaoğlu, Tuğana Mihrace Mecit, Neşe Çelik, Songül Güreli, Gonca Gül Tok, Ümmühan Bebe, Hümeyra Demirtaş, Merve Aydın, Selin Aleyna Koç, Ecenur Koraş, Nurcan Macit, Gamze Saraç, Aylin Güçlü. Öğretmen: Erdem Yağız

Darüşşafaka Küçük Bayan Futsal Takımı Sarıyer Birincisi

Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 09-13 Mayıs 2016 tarihleri arasında Sarıyer Spor Tesislerinde düzenlenen “Sarıyer Ortaokullar Arası Küçük Bayan Futsal Müsabakaları”nda Darüşşafaka Küçük Bayan Futsal Takımı, Sarıyer birincisi oldu.

Sporcular: Şebnem Fırat, Nebahat Cihangiroğlu, Kader Akgümüş, Merve Verda Genç, Melike Gaye Gin, Eylül Ayhan, Şilan Ertaş, Büşra Yağmur Akdin, Merve Çakır, Süheyla Öncü, İrem Güçlü. Öğretmen: Erdem Yağız

Darüşşafaka Küçük Erkek Futsal Takımı Sarıyer Birincisi

Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 18-22 Nisan 2016 tarihleri arasında Sarıyer Spor Tesislerinde düzenlenen “Sarıyer Ortaokullar Arası Küçük Erkek Futsal Müsabakaları”nda Darüşşafaka Küçük Erkek Futsal Takımı, Sarıyer birincisi oldu.

Sporcular: Samet Şahin Önüt, Hüseyin Vural Saluç, Emir Sakarya, Emirhan Koca, Emre Yaman, Ramazan Yıldırım, Kazım Boz, Ahmet Karaş, Taylan Uçar, Ahmet Kaan Yılmaz, Barış Arda Erdem, Mehmet Çakır, Miraç Akatin, Mehdi Duysak, İsmail Sönmez. Öğretmen: Erdem Yağız

Darüşşafaka Yıldız Erkek Futsal Takımı Sarıyer İkincisi

Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 18-22 Mayıs 2016 tarihleri arasında Sarıyer Spor Tesislerinde düzenlenen “Sarıyer Ortaokullar Arası Yıldız Erkekler Futsal Müsabakaları”nda Darüşşafaka Yıldız Erkek Futsal Takımı, Sarıyer ikincisi oldu.

Sporcular: Ömer Fatih Kaya, Burak Gürsoy, Savaş Buğra Dal, Davut Elter, Özgür Mert Çalıkoğlu, Hasan Şenlikoğlu, Cihat Canpolat, Mustafa Deniz Memiş, Yusuf Arcagök, Anıl Can Coşman, Cemal Eren Yazıcı. Öğretmen: Erdem Yağız

Tüm Haberlere Göz Atın