Söz konusu eğitimse yardıma koşanlar, 40 öğrencinin eğitimine destek oldu!

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Cemiyeti tarafından 27 Ekim - 30 Kasım tarihleri arasında, daha çok çocuğumuzun yaşamını eğitimle değiştirebilmek amacıyla gerçekleştirilen İstanbul Maratonu Kampanyası sonucunda 407.864 TL bağış toplandı.

İşte iyiliğin, yardımlaşmanın ve çocuklarımıza aydınlık bir gelecek armağan etme çabasının somut bir örneği… İşte hep birlikte başardıklarımız…

“Söz konusu eğitimse yardıma koşarız” diyen 410 koşucu ve onları destekleyen 3.214 bağışçı, Darüşşafakalı çocuklar için el birliğiyle 407.864 TL topladı. Kampanya hedefi olan 480.000 TL, %85 oranında tamamlandı. Koşucular topladıkları bağışlarla bu yıl Darüşşafaka'ya başlayan 40 öğrencinin bir yıllık eğitim giderlerini desteklemiş oldu. 

Maratonda adımlarını Darüşşafaka için atanlar ve bağışlarıyla onlara güç verenler, 13 Aralık Salı günü Darüşşafaka Cemiyeti’nde düzenlenen etkinlikte buluşarak madalyalarını aldı. 

Maratonda daha çok çocuğumuzun yaşamının eğitimle değişmesi için adımlarını atarak bağış kampanyası yürüten ve hem onların hem de çocuklarımızın aydınlık bir geleceğe giden yolunu aydınlatan herkese KOCAMAN bir teşekkür bizden!

En Çok Bağış Toplayan İlk 3 Koşucumuz:
  1. Sibel Öğretir
  2. Beşir Özmen
  3. Ertan Türkmen

Beşir Özmen, Sibel Öğretir, Ertan Türkmen

En Çok Kişiden Bağış Toplayan İlk 3 Koşucumuz:
  1. Aslı Tan Sunter
  2. Beşir Özmen 
  3. Darüşşafaka öğrencileri koşu grubu ve öğretmenleri Erdem Yağız

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş ve Aslı Tan Sunter

Talha Çamaş, Darüşşafaka öğrencileri koşu grubu ve öğretmenleri Erdem Yağız ile birlikte

Maratonda Darüşşafaka için bağış toplayan 410 koşucunun 145'i JLL Türkiye Ailesi'nin değerli çalışanlarıydı. JLL Türkiye çalışanlarının emekleri ve gerçekleştirdiği kampanyalar sayesinde 107.556 TL toplandı. JLL Türkiye, Darüşşafaka'ya maratonda destek olan kurumlar arasında en fazla bağış toplayan kurum oldu. Talha Çamaş, JLL Türkiye Başkanı Avi Alkaş'ı 12 Aralık Pazartesi günü ziyaret ederek bu değerli destekleri için kendisine bir teşekkür sertifikası takdim etti.

Size ne kadar teşekkür etsek azdır. Var ettiniz, var olun!

Maratonla ilgili 14 Kasım 2016 tarihli haberimizi okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?