PlayStation®4, Darüşşafaka için açık artırmada!..

 ›  Haberler  › ↓ 

PlayStation®4 20. Yıl Özel Sürümü, çocukların geleceği için gittigidiyor.com üzerinden açık artırma yöntemiyle satışa çıkarıldı. 11 Temmuz'a kadar sürecek olan açık artırmadan elde edilen gelir, aralarında Darüşşafaka Cemiyeti'nin de bulunduğu üç sivil toplum kuruluşuna bağışlanacak.

Sony, PlayStation®4’ün sınırlı sayıda üretilen ve Türkiye piyasasına sunulmayan 20. Yıl Özel Sürümü’nden birer adet, Darüşşafaka Cemiyeti,  AÇEV ve TOÇEV’e bağışlayacak.

9-11 Temmuz tarihleri arasında gittigidiyor.com üzerinden açık artırmayla satışa sunulacak.   Oyun tutkunları, PlayStation®4'ün 20. Yıl Özel Sürümü'ne sahip olma fırsatını yakalarken aynı zamanda çocuklara daha iyi bir gelecek sağlamak için çalışan sivil toplum kuruluşlarına katkıda bulunmuş olacaklar.

Sony, PlayStation® tutkunlarının 20 yıldır süren ilgi ve desteğine teşekkür etmek amacıyla, 20. yılı için özel sürüm bir PS4™ tasarladı. Güçlü grafikleri, hızı ve sosyal yetenekleri ile sunduğu zengin ve sarmalayıcı oyun keyfini doyasıya yaşatan PlayStation®4’ün 20. Yıl Özel Sürümü’nden dünya çapında sadece 12,300 adet üretildi. PS4™ 20. Yıl Sürümü ve beraberinde verilen tüm aksesuarlar "Orijinal Gri" renkte ve özel bir hatıra kutusunda paketlenmiş şekilde sunuluyor.

Türkiye pazarında satışa sunulmayan bu çok özel ürünlerden birer adedi, Sony tarafından AÇEV, Darüşşafaka Cemiyeti ve TOÇEV’e bağışlandı. PS4™ 20. Yıl Özel Sürümü, gittigidiyor.com web sitesinde, bu kuruluşların online mağazalarında, 9-11 Temmuz tarihleri arasında yapılacak ve üçer gün sürecek açık artırmalarla satılacak. Açık artırmalardan elde edilen gelirin tamamı ilgili kuruluşlara bağışlanacak. Böylece oyun tutkunları mağazalarda satışa sunulmayan PlayStation®4’ün 20. Yıl Özel Sürümü’ne sahip olma fırsatını yakalarken aynı zamanda çocuklara daha iyi bir gelecek sağlamak için çalışan sivil toplum kuruluşlarına katkıda bulunmuş olacak.

Açık artırmaya katılmak için tıklayınız

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?