“Size Emanet” reklam kampanyamız Altın Effie Ödülü aldı

 ›  Haberler  › ↓ 

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Effie Reklam Etkinliği Yarışması’nda, Grey Ajans’ın gönüllü olarak yapımını üstlendiği  Darüşşafaka “ Size Emanet” reklam kampanyamız “Hayır’lı İşler” kategorisinde Altın Ödül’e layık görüldü.Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen ve pazarlama iletişimi dünyasından davetlilerinin katılımıyla  gerçekleştirilen, Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması Ödülleri 16 Mart 2011’de Conrad Otel’de sahiplerini buldu.

Effie Worldwide Inc. iş birliğiyle düzenlenen ve 40’dan fazla ülkede  gerçekleşen Effie Reklam Etkinliği’nin Türkiye ayağındaki yarışmasına bu yıl rekor bir katılımla 164 başvuru yapıldı. 26 farklı kategoride yarışılan Effie’de, Cemiyetimizin reklam kampanyasının da  içinde bulunduğu 127 kampanya finale kaldı. Gecede 15 altın, 16 bronz ve 19 gümüş Effie sahiplerini buldu.

Grey Reklam Ajansı’nın gönüllü olarak yapımını üstlendiği  Darüşşafaka “Size Emanet” reklam kampanyamız da, Sosyal Sorumluluk Kampanyası dalında Altın Ödül aldı. Grey Reklam Ajansı çalışanlarına, desteklerinden ve bu sevinci bizlere yaşattıklarından dolayı teşekkür ederiz.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?