Sıradaki şarkılar, eğitimde fırsat eşitliği için geliyor

 ›  Haberler  › ↓ 
enbe-billboard_030315.jpg

Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nın gelenekselleşen bağış konserinde bu yıl ENBE Orkestrası sahne alacak. ENBE Orkestrası’na Betül Demir, Burcu Güneş, Erdal Çelik, Hayyam, Işın Karaca, Ziynet Sali ve genç yetenekler eşlik edecek. 20 Mart Cuma günü saat 20:30’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek konser, Darüşşafaka sınıflarının teknolojik altyapısını yenilemek için gerçekleştirilecek. 
 
enbe-20mart15.jpg
 "Eğitimde fırsat eşitliği" misyonu doğrultusunda 1863 yılından bu yana babası veya annesi hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, başarılı binlerce çocuğa eğitimle yeni bir hayat armağan eden Darüşşafaka, geleneksel bağış konserlerine ENBE Orkestrası'yla devam ediyor.
 
isin-karaca-enbe1.jpgziynet-sali-enbe.jpg
                                Işın Karaca                                                      Ziynet Sali
 
Konserde ENBE Orkestrası’na Betül Demir, Burcu Güneş, Erdal Çelik, Hayyam, Işın Karaca ve Ziynet Sali’nin yanı sıra genç yetenekler Büşra Periz, Cem Belevi, Haydar Yılmaz, İlyas Yalçıntaş, Rümeysa ve Tuvana Türkay eşlik edecek.
 
burcu-gunes.jpg
                                                       Burcu Güneş

 

Her çocuğun kaliteli bir eğitimi hak ettiğine inananları buluşturacak konserin tüm geliri, Türkiye’nin dört bir köşesinden sınavla seçilen 1000’e yakın öğrencinin eğitim gördüğü Darüşşafaka Eğitim Kurumları'ndaki sınıfların teknolojik altyapısının güncellenmesi amacıyla kullanılacak.

betul-demir-enbe1.jpghayyam-enbe.jpg
                         Betül Demir                                                                        Hayyam
 
 
Konserin biletleri, Biletix’te dört farklı fiyat kategorisinde satışa sunulurken, Darüşşafaka’ya daha çok katkı sağlamak isteyenler, 250 ve 500 TL’lik bağış karşılığı sınırlı sayıdaki biletlerden de alabilir.
 
 
Darüşşafaka Konseri: “Sıradaki Şarkılar, Eğitimde Fırsat Eşitliği İçin Geliyor!..”
 
ENBE Orkestrası (Işın Betül Demir, Burcu Güneş, Erdal Çelik, Hayyam, Işın Karaca, Ziynet Sali ve genç yetenekler Büşra Periz, Cem Belevi, Haydar Yılmaz, İlyas Yalçıntaş, Rümeysa, Tuvana Türkay)
 
Yer: Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı
Tarih: 20 Mart Cuma - 20:30
Bilgi İçin:  +90 212 939 2800/ 2475
 
 
 
Bilet fiyatları:
1. Kategori – 112 TL
2. Kategori – 89 TL
3. Kategori – 67 TL
 
                                         ENBE-E-IMZA.jpg
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?