Şimdi Darüşşafaka için bağış kampanyası açma ve bağış toplama zamanı

 ›  Haberler  › ↓ 

Bu yıl N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda Darüşşafaka’da okuyan 1000’e yakın öğrencimizin 300’ünün tablet ihtiyacını karşılamak için koşuyoruz. Darüşşafaka’nın “Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız” isimli kampanyasını destekleyerek siz de Darüşşafakalı öğrencilerin tablet ihtiyacına destek olabilirsiniz.


 

2015 yılından itibaren aşamalı olarak tabletli eğitime geçen Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda eğitim gören tüm öğrencilere Darüşşafaka Cemiyeti tarafından tablet desteği veriliyor. Darüşşafaka’daki eğitim-öğretim faaliyetleri açısından olmazsa olmaz unsur haline dönüşen tablet, aynı zamanda önemli bir gider kalemi oluşturuyor.

N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda adımlarınızı Darüşşafaka Cemiyeti için atarak siz de Darüşşafakalı öğrencilerin tablet ihtiyacının karışlanmasına destek olabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken;

  • https://ipk.adimadim.org/ sayfasına girin.
  • Kampanyalarım -> Kampanya Aç sekmesinden 43.İstanbul Maratonu’nu ve Darüşşafaka Cemiyeti’nin “Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız” isimli projesini seçin.
  • Hedef bağışçı sayınızı ve hedef bağış tutarınızı belirtip “Kampanyamı Oluştur”a tıklayın.

Ardından oluşturduğunuz CC uzantılı kampanya linkinizi çevrenizle paylaşarak (e-posta, whatsapp, sosyal medya hesaplarınız üzerinden) Darüşşafakalı öğrenciler için bağış toplayabilirsiniz.

Darüşşafaka öğrencisi Ufuk Can’ın kampanyası desteğinizi bekliyor!

Darüşşafaka öğrencisi Ufuk Can
Darüşşafaka öğrencisi Ufuk Can

Kendi kampanyanızı açmadığınız durumda ise; Darüşşafaka öğrencisi Ufuk Can’ın kampanyasına destek verebilirsiniz.

Darüşşafaka Lisesi 11. sınıf öğrencisi Ufuk Can, bu yıl N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda kardeşleri için koşuyor. 2015 yılında Ankara’dan Darüşşafaka’ya gelen Ufuk Can, gelecekte hukuk eğitimi almayı hedefliyor. Bir yandan üniversite sınavına hazırlanan diğer yandan tiyatro yetenek atölyesinde görev alan Ufuk Can, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Töreni’nde “Cumhuriyet’tir Bizi Aydınlatan” isimli tiyatro oyununda rol aldı. N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda Darüşşafaka için koşarak eğitimde fırsat eşitliğine katkı sunmaktan büyük gurur ve mutluluk duyduğunu belirten Ufuk Can, “Hedefim, 50.000 TL bağış toplayarak, kardeşlerimin tablet ihtiyaçlarına kaynak yaratmak. Eğitimde fırsat eşitliğinin önemine inanan herkesin kampanyama destek olacağına inanıyorum.” diye duygularını ifade ediyor.

Darüşşafaka öğrencisi Ufuk Can'ın kampanyası destek olmak için tıklayınız

Unutmayın, bağış yapmak için son tarih 22 Kasım 2021!

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?