Sertab Erener şarkılarını “Eğitimde Fırsat Eşitliği” için söylüyor

 ›  Haberler  › ↓ 
sertab_erener_afis.jpg
 
Annesi veya babası vefat etmiş, maddi durumu yetersiz, yetenekli çocuklarımıza eğitimle yeni bir hayat armağan eden Darüşşafaka’nın misyonuna bir destek de Türk pop müziğinin güçlü sesi Sertab Erener’den geldi. Sanatçı, 23 Kasım 2012 Cuma günü TİM Show Center’da 150. yılını kutlamaya hazırlanan Darüşşafaka yararına konser verecek.
 
2008 yılında Sezen Aksu ile başlayan, Ferhat Göçer, Kenan Doğulu ve Funda Arar ile devam eden Darüşşafaka yararına konser geleneğinin bu yılki temsilcisi olan Sertab Erener, şarkılarını “eğitimde fırsat eşitliği” için söyleyecek.
 
Konserin biletleri, Biletix’te üç farklı fiyat kategorisinde satılırken, Darüşşafaka’ya daha çok katkı sağlamak isteyen Sertab Erener hayranları için 250 TL’lik bağış karşılığı satışa sunulan sınırlı sayıdaki teberrulu biletler ise tükendi.
 
Her çocuğun kaliteli bir eğitimi hak ettiğine inananları buluşturacak konserin tüm geliri, Türkiye’nin dört bir köşesinden sınavla seçilen ve Darüşşafaka’da okuyan 1.000’e yakın öğrencinin eğitim, beslenme, giyim, barınma, sağlık gibi giderlerinin karşılanmasında kullanılacak.
 
149 yıldır iyi eğitim olanağından yoksun çocuklarımıza bu olanağı tanıyan ve onların yaşamını eğitimle değiştiren Darüşşafaka’nın bu özel etkinliğine ilginizi bekliyor, daha çok çocuğumuzun yaşamını hep birlikte değiştirmeyi diliyoruz.
 
 
Biletix: 
1. Kategori - 78.50 TL
2. Kategori - 67.50 TL
3. Kategori - 56.50 TL
 
Ayrıntılı bilgi için:
Duygu Yalamanoğlu: (0212) 939 28 00  (Dahili:2475)
 
sertab imza.jpg
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?