Şebnem Ferah ile mor ve ötesi Darüşşafaka için sahne aldı

 ›  Haberler  › ↓ 
SMH_8053.JPG
 
1863 yılından bu yana “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuyla babası veya annesi hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, yetenekli öğrencileri ortaokul 1. sınıftan liseden mezun oluncaya kadar tam burslu, yatılı, kolej eğitimiyle geleceğe hazırlayan Darüşşafaka'nın yararına mor ve ötesi ile Şebnem Ferah, 6 Aralık Cumartesi günü sahne aldı.
 
SMH_7994.JPG
 
Darüşşafaka’ya katkı sağlamak isteyen hayırsever birey ve kurumların destek olduğu konser binlerce müzikseverin katılımıyla gerçekleşti.
 
Gecede müzikseverlere seslenen Darüşşafaka Cemiyeti Yönetimi Kurulu Başkan Vekili Fırat Tekin, ilk kez İzmir'de gençlere yönelik bir konser düzenlemekten ötürü büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. Fırat Tekin, müzikleriyle Darüşşafaka'nın eğitimde fırsat eşitliği misyonuna güç katan mor ve ötesi ile Şebnem Ferah'a birer teşekkür plaketi takdim etti.
 
SMH_8035.JPG
 
Her çocuğun kaliteli bir eğitimi hak ettiğine inananları buluşturan konserin tüm geliri, Türkiye’nin dört bir köşesinden sınavla seçilen ve Darüşşafaka’da okuyan 1.000’e yakın öğrencinin eğitim, beslenme, giyim, barınma, sağlık gibi giderlerinin karşılanmasında kullanılacak.
 
SMH_9031.JPG
 
Ege’nin incisi İzmir’de büyümeyi ve ikinci okulunu açmayı hedefleyen Darüşşafaka Cemiyeti,  2008’den bu yana İzmir Urla’daki rezidansında ileri yaştaki bağışçılarına sağlıklı, güvenli ve konforlu bir yaşam sunarak ileri yaş bakımında da hizmet veriyor. 
 
SMH_9158.JPG
 
Rock müziğin sevilen iki ismini Darüşşafakalı öğrenciler için İzmir'de bir araya getiren konser, aynı zamanda Darüşşafaka'nın İzmir'de gerçekleştirdiği ilk bağış konseri oldu.
 
SMH_9427.JPG
Darüşşafaka Cemiyeti Başkan Vekili Fırat Tekin, Şebnem Ferah'a teşekkür plaketi takdim ederken...
 
Darüşşafaka'yı sosyal medyada takip etmek için:
facebook.com/darussafaka
twitter.com/darussafaka
instagram.com/darussafakacemiyeti
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?