Sağlık sektöründe çalışan Darüşşafakalılar buluştu

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu, farklı meslek gruplarındaki Darüşşafakalılarla bir araya gelmeye devam ediyor. Daha önce basın sektöründe çalışan Darüşşafakalılarla buluşan Yönetim Kurulu Üyeleri, 10 Ekim'de de sağlık sektöründe çalışan Darüşşafakalılarla kahvaltılı bir toplantı gerçekleştirdi.

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş'ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya; Başkan Vekili Fırat Tekin, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Demirci, Yönetim Kurulu Eski Üyesi Beşir Özmen, Darüşşafakalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Deniz, Darüşşafaka Spor Kulübü Genel Sekreteri Öktem Kalaycıoğlu, Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Beyazova (DŞ'63), Prof. Dr. Bülent Coşkun (DŞ'71), Prof. Dr. Musa Altun (DŞ'73), sağlık sektörü yöneticisi Erman Süsler (DŞ'75), Prof. Dr. Adnan Karaalioğlu (DŞ'78), Prof. Dr. Sabahattin Aydın (DŞ'79), Prof. Dr. Rasim Meral (DŞ'79), Prof. Dr. Fahri Ovalı (DŞ'79), Prof. Dr. Nahit Çakar (DŞ'80), Prof. Dr. Zafer Başlar'ın (DŞ'81) da aralarında bulunduğu 50'yi aşkın Darüşşafakalı katıldı.

Darüşşafaka'nın faaliyetleri ve yeni projeleri hakkında bilgi veren Talha Çamaş, "Darüşşafaka'nın geleceğinin en önemli garantisi Darüşşafaka'dan yetişenlerin okullarına sahip çıkmasıdır. Darüşşafaka'nın yönetimin bayrağını devraldığımız günden beri de ne mutlu ki Darüşşafakalılar her zaman yanımızda oldu" dedi.  Çamaş'ın sunumunun ardından katılımcılar, Darüşşafaka'nın yeni projelerine ilişkin görüşlerini açıkladı.

Tüm Haberlere Göz Atın