Daçkalılardan Rezidanslara Yılbaşı Ziyareti

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Ailesi yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşarken 5. sınıf öğrencileri, 20 Aralık Pazar günü Darüşşafaka Maltepe ve Yakacık Rezidansları ziyaret ederek Darüşşafaka'nın "eğitimde fırsat eşitliği" misyonuna gönül vermiş bağışçılarıyla buluştu.

Eğitimlerine destek oldukları öğrencileri görmek ve onlarla sohbet edip vakit geçirmek her zaman olduğu gibi Darüşşafaka Rezidansları'nda yaşamlarını sürdüren bağışçıları çok mutlu etti. Öğrenciler kendi hazırladıkları yılbaşı kartlarını bağışçılara armağan ederek onları gülümsetti.

Darüşşafaka, Türkiye’nin dört bir yanından 1.000’e yakın öğrencinin sevgi, şefkat ve kaliteli bir eğitimle geleceğe hazırlandığı biricik yuvası… Darüşşafaka Rezidansları'nda kalan bağışçılar, ileri yaşlarını sağlıklı, güvenli, konforlu bir ortamda yaşamayı seçerken aynı zamanda bu yuvaya yaptıkları katkıyla öğrencilerin geleceğini aydınlatıyor.  

Birlikte, kaliteli eğitim, sevgi ve şefkatle yetiştirdiğimiz tüm öğrencilerimiz ve Cemiyetimiz adına sevgi ve saygılarımızı iletiyor, hep beraber geçireceğimiz nice sağlıklı ve mutlu yıllar diliyoruz!

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?