Rezidans bağışçıları, 2015 yılı faaliyetleri hakkında bilgilendirildi

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Cemiyeti yönetimi, 26 Mart'ta yapılacak Olağan Genel Kurul Toplantısı öncesinde rezidans bağışçılarına yönelik bilgilendirme toplantıları gerçekleştirdi. Cemiyet yönetimi, 16 Mart'ta Şenesenevler Rezidans ile Maltepe Rezidans, 17 Mart'ta Yakacık Rezidans'ta ve 21 Mart' Urla Rezidans bağışçılarıyla bir araya geldi. Toplantılara, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş, Sayman Üye Orhan Cem, Genel Sekreter Pelin Kabalak, Genel Sekreter Yardımcıları Burçak Karakaya ve Mesut Kızıl katıldı. 

Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş, 2015-2020 Stratejik Plan çerçevesinde hayata geçirilen projeleri ve geçtiğimiz yıl 1000'i aşkın paydaşla gerçekleştirilen "Darüşşafaka İtibar Araştırması"nın sonuçlarını paylaştı. 2015 yılı mali tabloları ve 2016 yılı bütçesi hakkında da bağışçıları bilgilendiren Çamaş, ardından kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Orhan Cem...

Toplantılarda, bağışlarının toplamı Darüşşafaka’da okuyan bir öğrencinin bir yıllık eğitim gideri olan 10 bin TL'ye ulaşan rezidans bağışçılarına sertifikaları da takdim edildi.

Yakacık Rezidans bağışçısı Nurullah Baldöktü ve Talha Çamaş.

Bu bağlamda Yakacık Rezidans bağışçıları Nurullah Baldöktü ile Engin Özdeniz'e "Çifte Diploma", Şahabettin Akalın'a "Veli"; Urla Rezidans bağışçıları Ali Saatçi "Mezun", Emine Necla Gönül  ile Habibe Yüksel Barut'a "Veli" ve Şenesenevler Rezidans bağışçısı Zihni Tüylü'ye "Veli" bağışçı sertifikasını Talha Çamaş'ın elinden aldı.

Şenesenevler Rezidans bağışçısı Zihni Tüylü ve Talha Çamaş.

Urla Rezidans Habibe Yüksel Barut

Tüm Haberlere Göz Atın