Özel Darüşşafaka İlköğretim Okulu'na kayıt yaptırmaya hak kazanan aday öğrenciler açıklandı

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka İlköğretim Okulu Giriş Sınavı sonucuna göre ilan edilen asil ve yedek listelerde yer alan aday öğrencilerin Rehberlik Görüşmesi, Sağlık Kurulu ve Mali Durum Araştırması sonuçlandı. Bu sonuçlara göre Darüşşafaka'ya kayıt  kayıt hakkı kazan 120 kişilik öğrenci listesi belli oldu.

AR1_2763.JPG

Darüşşafaka'ya kayıt hakkı kazanan 120 kişilik öğrenci listesi

SIRA ADAY NO​ ​ADI ​SOYADI ​CİNSİYET ​İLÇE ​İL

​33 ​İMRAN ​DURMUŞ ​ERKEK ​ESENYURT ​İSTANBUL

2
8​ ​NİSANUR ​BAYRAKTAR ​KIZ ​ÇORLU ​TEKİRDAĞ
3​ 2100 ​ELİF ​ŞİRVANLIOĞLU ​KIZ ​YENİŞEHİR ​DİYARBAKIR
4​ ​1747  ​MİHRAÇ ​DEMİR ​ERKEK ​MERKEZ ​VAN
5​ ​216 ​GÖKHAN ​AKKUŞ ​ERKEK ​DENİZLİ
​6 ​1228 ​TURGUT ​AKYOL ​ERKEK ​BUCAK ​BURDUR
​7 ​1095  ​ALİ ​KARACA ​ERKEK ​MERKEZ ​AMASYA
8​ ​1580 ​ÖMER FARUK ​KOÇOĞLU ​ERKEK ​ESENLER ​İSTANBUL
9​ ​1205 ​BUĞRA ​ÖZCAN ​ERKEK ​ESENLER ​İSTANBUL
10

​695

​DİLA ŞİMAL ​VAROL ​KIZ ​ADAPAZARI ​SAKARYA
11 ​1003 ​YAĞMUR ​UNALDI ​KIZ ​ANTALYA
12​ ​82 ​İPEK ​EREN ​KIZ ​MURATLI ​TEKİRDAĞ
13​ ​761 ​İREM ​BÜYÜKŞAHİN ​KIZ ​K.ÇEKMECE ​İSTANBUL
14​ ​851 ​EFE BARAN ​TEKİN ​ERKEK ​BATIKENT ​ANKARA
15​ ​848 ​FATİH ​ACAR ​ERKEK ​DALAMAN ​MUĞLA
16​ ​1079 ​ERKAN ​DERMANCI ​ERKEK ​MERKEZ ​TEKİRDAĞ
​17 ​151 ​EMİRHAN ​KOCA ​ERKEK ​KEPSUT

​BALIKESİR

18​ ​165 ​GÖZDE ​CİVCİK ​KIZ ​ARNAVUTKÖY ​İSTANBUL
19​ ​169 ​TEOMAN ​GÜL ​ERKEK ​PENDİK ​İSTANBUL
20​ ​1326  ​BİRKAN EGE ​ÇORBACIOĞLU ​ERKEK ​ÜSKÜDAR ​İSTANBUL
​21 ​1869 ​İSMAİL EFE ​ALPTEKİN ​ERKEK ​YAKUTİYE ​ERZURUM
22​ ​522 ​BEVRAN ​KANKILIÇ ​KIZ ​AKDENİZ ​MERSİN
23​ ​676 ​ MUHAMMED ALİ ​KODAN ​ERKEK ​BAHÇELİEVLER ​İSTANBUL
24​ ​381 ​BEKİR ​GÜNDÜZOĞLU ​ERKEK ​GERMENCİK ​AYDIN
25​ ​1742  ​EKREM ​ÖZEN ​ERKEK ​BAHÇELİEVLER ​İSTANBUL
​26 ​94  ​SEMA ​AKSU ​KIZ ​SARIYER ​İSTANBUL
27​ ​970 ​ROZERİN ​YILDIZLI ​KIZ ​MERKEZ ​BİTLİS
​28 ​335 ​ŞEREF ​GÜLTEKİN ​ERKEK ​TOROSLAR ​MERSİN
29​ ​793  ​BERKAY ​AKAYRAN ​ERKEK ​ÜMRANİYE ​İSTANBUL
​30 ​1387 ​OĞULCAN MELİH ​TIRNAZ ​ERKEK ​İZMİT KOCAELİ
​31 ​1577  ​HALUK LEVENT ​GEDÜK ​ERKEK ​MERKEZ GİRESUN
​32 ​1348 ​LEYLA ​ÖZCAN ​KIZ ​ODUNPAZARI ​ESKİŞEHİR
​33 ​1774 ​HURŞİT ​KARTALOĞLU ​ERKEK ​ÇAYIRALAN ​YOZGAT
​34 ​142 ​ALİ ​SONEL ​ERKEK ​ÇUKUROVA ​ADANA
​35 ​79 ​HAMDİYE ​EFE ​KIZ ​YENİŞEHİR ​DİYARBAKIR
​36 ​253 ​SUDE ​BOZKURT ​KIZ ​MAMAK ​ANKARA
​37 ​882 ​ABDULBARİ ​ARKAN ​ERKEK ​BAĞLAR ​DİYARBAKIR
​38 ​909  ​BİNALİ ​KÖSE ​ERKEK ​TOPRAKKALE ​OSMANİYE
​39 ​262 ​TOPRAK ​BİLİCİ ​ERKEK ​ŞAHİNBEY ​GAZİANTEP
​40 ​50 ​GÖRKEM ​TUNALI ​ERKEK ​MURATLI ​TEKİRDAĞ
​41 ​39  ​SENA İREM ​ÇAKIR ​KIZ ​ALTINDAĞ ​ANKARA
​42 ​552  ​SUDE ​ÇİMEN ​KIZ ​ÇEKMEKÖY ​İSTANBUL
​43 ​560 ​BATUHAN ​YILMAZ ​ERKEK ​TOROSLAR ​MERSİN
​44 ​322 ​MERVE NUR ​PAVLAK ​KIZ ​BAYRAMPAŞA ​İSTANBUL
​45 ​362 ​MURAT ​MENTEŞE ​ERKEK ​SEYHAN ​ADANA
​46 ​1350 ​MUSTAFA ERGÜN UZAMIŞ ​ERKEK ​MERKET ​TOKAT
​47 212  ​ERTUĞRUL ​AK ​ERKEK ​SİLİFKE ​MERSİN
​48 ​6  ​CANSU ​DEMİR ​KIZ ​EMİRDAĞ ​AFYON
​49 ​172 ​EMİRHAN ​İSLAMOĞLU ​ERKEK ​İZMİT ​KOCAELİ
50​ ​583 ​SONER MERT ​USKAN ​ERKEK ​MERKEZ ​TEKİRDAĞ
​51 ​283 ​FATMA PERVİN ​ÇEKİÇ ​KIZ ​GÖRELE ​GİRESUN
​52 ​1131 ​İSMAİL HAZAR ​ALCU ​ERKEK ​FETHİYE ​MUĞLA
​53 ​521 ​ARİF ALPAGUT ​ÖZTÜRK ​ERKEK ​YENİŞEHİR ​MERSİN
​54 ​512  ​SEMİ ​APAYDIN ​ERKEK ​KADIKÖY ​İSTANBUL
​55 ​383 ​MUSTAFA BARIŞ ​ERGANİ ​ERKEK ​MERKEZ ​MANİSA
​56 ​666 ​ASEL

​BİRİNCİ

​KIZI ​BAYRAMPAŞA ​İSTANBUL
​578 ​1752 ​ENES ​YILMAZ ​ERKEK ​TAVŞANLI ​KÜTAHYA
​58 ​874  ​NİL ​YILDIRIM ​KIZ ​KADIKÖY ​İSTANBUL
​59 ​926 ​ZEYNEP ​GÜRELİ ​KIZI ​AVCILAR ​İSTANBUL
​60 ​43 ​EMİN CAN ​BIKMAZ ​ERKEK ​ÇAN ​ÇANAKKALE
​61 ​1078 ​MİHRİBAN ​ÇELİK ​KIZ ​ARNAVUTKÖY ​İSTANBUL
​62 ​700 ​SENA ​SEZGİN ​KIZ ​CEYHAN ​ADANA
​63 ​817 ​AYSUN YILDIZ ​YILMAZ ​KIZ ​KARTAL ​İSTANBUL
​64 ​904 ​FATMA ZEHRA ​BAYRAK ​KIZ ​ÜSKÜDAR ​İSTANBUL
​65 ​1640 ​EREN ​CANSIZLAR ​ERKEKE ​ORHANGAZİ ​BURSA
​66 ​857 ​ÖZAY KAAN ​AVCI ​ERKEK ​NAZİLLİ ​AYDIN
​67 ​11  ​MUHAMMED ALİ ​BİRİNCİ ​ERKEK ​TURGUTLU ​MANİSA
​68 ​1346 ​KEREM ​AYDIN ​ERKEK ​OSMANGAZİ ​BURSA
​69 ​862 ​RAHMİYE ​AKIN ​KIZ ​YENİŞEHİR ​BURSA
​70 ​868 ​HASAN ​ŞENLİKOĞLU ​ERKEK ​SULTANGAZİ ​İSTANBUL
​71 ​974  ​SÜLEYMAN CANER ​DEMİR ​ERKEK ​BAĞLAR ​DİYARBAKIR
​72 ​90 ​SUDE ​SOYDAN ​KIZ ​FATİH ​İSTANBUL
​73 ​1561 ​ARAS ​ERLER ​ERKEK ​KÜÇÜKYALI ​İSTANBUL
​74 ​1441 ​EMİNE ​GÜCÜK ​KIZ ​TARSUS ​MERSİN
​75 ​1451 ​CİHAT ​CANPOLAT ​ERKEK ​MERAM ​KONYA
​76 ​1979 ​DUDUNUR ​ÖZDAMAR ​KIZ ​ISPARTA
​77 ​1700 ​BATUHAN ​AYSAN ​ERKEK ​MERKEZ ​KARAMAN
​78 ​525 ​YİĞİT CAN ​YÖNTEM ​ERKEK ​MURATPAŞA ​ANTALYA
​79 ​834 ​SILAGÜL ​ÇINĞI ​KIZ ​ÇERKEZKÖY ​TEKİRDAĞ
​80 ​1959 ​AYKUT ​YURTSEVER ​ERKEK ​OSMANGAZİ ​BURSA
​81 ​414 ​İNCİ SÜMEYYE ​ULU ​KIZ ​KAĞITHANE ​İSTANBUL
​82 ​593 ​EMİR ​HAKTAN ​ERKEK ​BAYRAMPAŞA ​İSTANBUL
​83 ​29  ​MİRHAN ​YAŞA ​ERKEK KAYAPINAR ​DİYARBAKIR
​84 ​1061 ​TUNAHAN ​ERENSOY ​ERKEK ​MALKARA ​TEKİRDAĞ
​85 ​200 ​CANER ​TAYRANOĞLU ​ERKEK ​ESENYURT ​İSTANBUL
​86 ​1552 ​BUĞRA ​ÇAKIR ​ERKEK ​OSMANCIK ​ÇORUM
​87 ​363  ​DANYA ​ÖZMEN ​KIZ ​İKAĞITHANE ​İSTANBUL
​88 ​324 ​GİZEM ​ÖZELMACI ​KIZ ​ZEYTİNBURNU ​İSTANBUL
​89 ​1249 ​ELİF CANSU ​İPEK ​KIZ ​EYÜP İSTANBUL
​90 ​1067 ​KAZIM ​BOZ ​ERKEK ​SEYHAN ​ADANA
​91 ​251 ​HALENUR ​KONUK ​KIZ ​SERDİVAN ​SAKARYA
​92 ​54 ​MELİKE ​ZENGİNSOY ​KIZ ​ZEYTİNBURNU ​İSTANBUL
​93 ​145  ​NİLÜFER ECE ​FİLİZ ​KIZ ​ERENLER ​SAKARYA
​94 ​170  ​HATİCE ​HADİMLİ ​KIZ ​MERKEZ ​ISPARTA
​95 ​156  ​MUHARREM HARUN ​ÜNAL ​ERKEK ​MERKEZ ​BURDUR
​96 ​408 ​YUSUF AZAD ​ARCAGÖK ​ERKEK ​KAYAPINAR ​DİYARBAKIR
​97 ​1755  ​ŞEYMA NUR ​KOÇ ​KIZ ​GÜNGÖREN ​İSTANBUL
98​ ​237 ​SUDE ŞEVVAL ​KARASU ​KIZ ​TALAS ​KAYSERİ
​99 ​412 ​TAYLAN GÖRKEM ​AYDEMİR ​ERKEK ​SARIYER ​İSTANBUL
​100 ​1685 ​SİNEM ​KELEŞ ​KIZ ​İVRİNDİ ​BALIKESİR
​101 ​1762  ​FURKAN ​TEZCAN ​ERKEK ​İPSALA ​EDİRNE
​102 ​1128 ​CEREN ​ULUSOY ​KIZ ​NİLÜFER ​BURSA
​103 ​406 ​SELMA ​BAŞ ​KIZ ​ŞENPAZAR ​KASTAMONU
​104 ​1883 ​ELİF ŞEHRİBAN ​AKBAŞ ​KIZ ​BAYRAMPAŞA ​İSTANBUL
​105 ​763 ​İBRAHİM TUGAY ​SAĞLAM ​ERKEK ​BAYRAMPAŞA ​İSTANBUL
​106 ​1406 ​BEGÜM ​ERSOY ​KIZ ​LÜLEBURGAZ ​KIRKLARELİ
​107 ​1878 
​MELEK FİLİZ ​ÖZTÜRK ​KIZ ​BAŞAKŞEHİR ​İSTANBUL
​108 1737 ​MAHMUT YASİR ​TÜRKARSLAN ​ERKEK ​BAYRAMPAŞA ​İSTANBUL
​109 ​1278 ​MELİKE GAYE ​GİN ​KIZ ​KARABAĞLAR ​İZMİR
​110 ​1868 ​TUNA DENİZ ​DURKAYA ​KIZ ​PENDİK ​İSTANBUL
​111 ​1493 ​BURAK SALİH  ​DİNÇ ERKEK İHSANİYE ​​AFYON​
​112 ​319 ​ŞULE ​GÜL ​KIZ ​ÇUKUROVA ​ADANA
​113 ​21 ​METİN MERT ​BİLİM ​ERKEK ​GEREDE ​BOLU
​114 ​488 ​NUR ​BURCU ​KIZ ​TEPECİK ​AYDIN
​115 ​1465 ​AHMET ​GÜNAYDIN ​ERKEK ​ESKİŞEHİR
​116 ​1919 ​BURAK ​GÜRSOY ​ERKEK ​MERKEZ ​DENİZLİ
​117 ​1336 ​ERDOĞAN ​ÜNVER ​ERKEK ​ERDEMLİ ​MERSİN
​118 47​ ​HAMZA ​TANÇ ​ERKEK ​GÖNGÖREN ​İSTANBUL
​119 ​1308 ​MERVE ​ÇAKIR ​KIZ ​ÜSKÜDAR ​İSTANBUL
​120 1323 ​GÖRKEM ​KEŞCİOĞLU ​KIZ ​MERKEZ ​KARABÜK

 

VELİ BİLGİLENDİRME MEKTUBUNA ULAŞMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Tüm Haberlere Göz Atın