Öğretmenler Günü için hediye önerileri

 ›  Haberler  › ↓ 

Öğretmenlerimiz, ailemizle birlikte bizi hayata hazırlayan ikinci ebeveynlerimiz…
Geleceğimizi aydınlatan, bizi olgunlaştıran, geleceğin belirsizliğinde yol gösteren rehberlerimiz… 

Peki, onların bu özel günü olan 24 Kasım Öğretmenler Günü için hediye fikirleri neler olabilir? 

Öğretmenler Günü bağışı 

Ülkemizin dört bir yanından gelerek “eğitimde fırsat eşitliği” için Darüşşafaka’da öğrenim gören öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz için özellikle 24 Kasım Öğretmenler Günü çok daha farklı bir anlam ifade ediyor. 

Bu güzel gününü kutlamak adına Darüşşafaka’ya Öğretmenler Günü bağışı yaparak öğretmenlerimizin yüzünde çiçekler açtıracak bir armağan takdim edebilirsiniz. Elektronik olarak ileteceğimiz Öğretmenler Günü bağış sertifikasını ise sevdiklerinizle paylaşabilir, iyiliğin yayılmasına sizler de vesile olabilirsiniz. 

Öğretmenler Günü Bağışı İçin Tıklayın.

2022 yılı ajandası

Öğretmenlerimiz, günlük planlarını yaparken bir ajandaya ihtiyaç duyabilirler. Yeni bir yıla hazırlık mahiyetinde hediye edeceğiniz bir 2022 yılı ajandası onları mutlu edeceği gibi ihtiyaçlarını da doğrudan karşılayacaktır. 

Mavi dolma kalem

 Siyah renkli mürekkepli kalemler, resmi evraklarda karışıklığa yol açabileceği için mavi renkli, şık bir dolma kalem, Öğretmenler Günü hediye alternatiflerinden biri olabilir.

Duygularınızı, düşüncelerinizi anlattığınız bir mektup

Öğretmeninizi ne kadar sevdiğinizi ifade ettiğiniz, içinizden gelen duyguları kaleme aldığınız bir mektup onu oldukça mutlu edebilir. Ayrıca her şeyin elektronik bir şekilde gerçekleştiği dünyamızda mektup almak ona nostalji hisleri uyandıracak, belki de yazdığınız mektubu ömür boyu saklayacaktır.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?