Nilüfer “eğitimde fırsat eşitliği” için söylüyor

 ›  Haberler  › ↓ 

Türk pop müziğinin güçlü sesi Nilüfer, 150 yıldır babası veya annesi vefat etmiş, maddi durumu yetersiz, yetenekli çocuklarımıza eğitimle yeni bir hayat armağan eden Darüşşafaka’nın yararına konser verecek. Sanatçı, 29 Kasım 2013 Cuma günü 21:00’da TİM Show Center’da Darüşşafaka için sahne alacak.

                50x70 cm_Nilufer afis.jpg
 
2008 yılında Sezen Aksu ile başlayan, Ferhat Göçer, Kenan Doğulu, Funda Arar ve Sertab Erener ile devam eden Darüşşafaka yararına konser geleneğinin bu yılki temsilciliğini üstlenen Nilüfer, şarkılarını 150. yılında “eğitimde fırsat eşitliği” için söyleyecek.
 
1863 yılında beş idealist Osmanlı aydınının babası vefat etmiş, eğitim olanağından yoksun çocuklara kaliteli eğitim fırsatı yaratmak amacıyla kurduğu Darüşşafaka, toplumun her kesiminin sahiplenmesiyle 150. yılına ulaşmanın haklı gururunu yaşıyor. Bu özel yılda Türkiye’nin güçlü seslerinden Nilüfer, 150 yıldır hayırseverlerin bağışlarıyla eğitimle yaşamları değiştiren Darüşşafaka’nın yararına konser verecek.
 
Müzisyen kimliğinin yanı sıra bugüne kadar pek çok hayır konseri düzenleyen ve 1997'de UNICEF’in iyi niyet elçisi seçilen Nilüfer’in Darüşşafaka yararına vereceği konserin biletleri, Biletix'te satılıyor.
 
Darüşşafaka’ya daha çok katkı sağlamak isteyen Nilüfer hayranları için 250 TL'lik bağış karşılığı sınırlı sayıda teberrulu bilet satışa sunuldu. Teberrulu biletler, online bağış menüsünden veya Cemiyet Merkezinden temin edilebiliyor.
 
Her çocuğun kaliteli bir eğitimi hak ettiğine inananları buluşturacak olan konserin tüm geliri, Türkiye’nin dört bir köşesinden sınavla seçilen ve Darüşşafaka’da okuyan 1.000’e yakın öğrencinin eğitim, beslenme, giyim, barınma, sağlık gibi giderlerinin karşılanmasında kullanılacak.
 
150 yıldır iyi eğitim olanağından yoksun çocuklarımıza bu olanağı tanıyan ve onların yaşamlarını eğitimle değiştiren Darüşşafaka’nın bu özel etkinliğine ilginizi bekliyor, daha çok çocuğumuzun yaşamını hep birlikte değiştirmeyi diliyoruz.
 
1. Kategori - 112,00 TL
2. Kategori - 78,50 TL
3. Kategori - 56,50 TL
 
 
Ayrıntılı bilgi için: (0212) 939 28 00/ 2475
 
 
nilufer-e-imza.jpg
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?