Nejdet Baysan, Darüşşafaka’nın Temel Taşı…

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş, Başkan Vekili Fırat Tekin, Nejdet Baysan ve Nejdet Baysan'ın dönem arkadaşı Yönetim Kurulu Eski Üyesi Beşir Özmen

Annesi veya babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, başarılı öğrencilere ortaokul 1. sınıftan üniversiteye kadar tam burslu, yatılı, kaliteli eğitim olanağı sağlayarak onların yaşamlarını değiştiren Darüşşafaka'ya destek veren değerli bağışçılara sertifika ve plaketleri törenle sunuluyor.

Darüşşafakalı öğrencilerin geleceğinin aydınlanmasına destek veren bu değerli bağışçılar arasında, kendisi de 152 yıllık bu şefkat yuvasından yetişenler de bulunuyor. Nejdet Baysan (DŞ’74), bugüne kadar yaptığı bağışlarla, 5 öğrencinin Darüşşafaka'daki eğitim hayatları boyunca giderlerini bağışlayarak Temel Taş Bağışçısı oldu ve Darüşşafaka Şeref Panoları'nda "Temel Taş Bağışçılar" sütununda yerini aldı. 

Nejdet Baysan ve kızı Isabelle Baysan, 22 Haziran 2015 tarihinde Darüşşafaka Cemiyeti’nde ağırlandı. Nejdet Baysan'a, Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş tarafından Temel Taş Bağışçısı Plaketi takdim edildi. 

Talha Çamaş, Nejdet Baysan, Isabelle Baysan, Beşir Özmen

Darüşşafaka'yı yaşatmak için desteklerini hiçbir zaman esirgemeyeceğini belirten Nejdet Baysan'a desteklerinden dolayı teşekkür edildi.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?