Mehmet Refah ve Canan Nalbantoğlu Darüşşafaka’nın Çifte Diplomalı Bağışçısı

 ›  Haberler  › ↓ 

Fitre ve zekat bağışlarını 2014 yılından bu yana Darüşşafaka Cemiyeti’ne yapan Mehmet Refah ve Canan Nalbantoğlu çifti, Darüşşafaka’nın "Çifte Diplomalı Bağışçısı" oldu. 

Darüşşafaka'yla ilişkisinin, annesinin akrabası olan Darüşşafakalı Ergün Gömeç’e ve çocukluğunun Fatih'te geçmesine dayandığını belirten Mehmet Refah Nalbantoğlu, Darüşşafakalı öğrencilerin eğitimine destek vermenin kendisi için büyük bir mutluluk olduğunu ifade etti.

Avusturya Ortaokulu'nun ardından İstanbul Erkek Lisesi'nden mezun olan ve Almanca mütercim tercüman olarak iş hayatına başlayan Mehmet Refah Nalbantoğlu, günümüzde motor parçası ithalatı yapıyor.

Nalbantoğlu çiftinin "Çifte Diplomalı Bağışçı" sertifikası, 27 Mart’ta Darüşşafaka Müzesi’nde düzenlenen törenle, Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreteri Pelin Kabalak ve Bağış ve Bağışçı İşlemleri Birimi Yöneticisi Esen Türkmen tarafından sunuldu.

154 yıllık "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç katan destekçilerimize en içten teşekkürlerimizi sunarız. Var ettiniz, var olun.

Darüşşafaka, öğrencilerinin geleceğini yıldızlar gibi aydınlatacak bağışçılarının desteklerini bekliyor.

Darüşşafaka Velilerini Arıyor programı hakkında bilgi için lütfen buraya tıklayınız.
 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?