N Kolay 44. İstanbul Maratonu’nda Darüşşafaka için koşar mısın?

 ›  Haberler  › ↓ 

159 yıldır eğitimle yaşamları değiştiren Darüşşafaka için N Kolay 44. İstanbul Maratonu'nda koşacak eğitim sevdalıları aranıyor! Amacımız; bu sene Darüşşafaka’da eğitime başlayan 150 öğrencimizin ortaokuldan başlayıp liseden mezun oluncaya kadar 8 yıllık eğitim giderlerine destek olmak.

Bu yıl 6 Kasım Pazar günü gerçekleşecek N Kolay 44. İstanbul Maratonu için geri sayım başladı.

Darüşşafaka Cemiyeti olarak N Kolay 44. İstanbul Maratonu'nda Darüşşafaka’da bu sene eğitime başlayan 150 öğrencimizin ortaokuldan başlayıp liseden mezun oluncaya kadar 8 yıllık eğitim giderlerine destek olmak için "Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız" isimli kampanyayı yürütüyoruz. Eğitim sevdalıları bu yıl da Darüşşafaka yararına koşarak, babası ya da annesi hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli öğrencilerimizin eğitimlerine destek olabilecek.

 

N Kolay 44. İstanbul Maratonu için nasıl kayıt yaptırabilirim?

Dünyada kıtalararası koşulan tek maraton olma özelliğine sahip N Kolay 44. İstanbul Maratonu’nda koşabilmek için 17 Ekim'e kadar N Kolay 44. İstanbul Maratonu'na kayıt yaptırabilirsiniz.

N Kolay 44. İstanbul Maratonu’na kaydolmak için TIKLAYINIZ.  

N Kolay 44. İstanbul Maratonu ile ilgili detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.  

Darüşşafakalı öğrencilere, koşarak nasıl destek olabilirim?

Yardımseverlik koşuları, tüm dünyada sivil toplum kuruluşlarını desteklemek için başarıyla kullanılan bir kaynak geliştirme metodudur.  N Kolay İstanbul Maratonu da ülkemizin en önemli yardımseverlik koşusu olma özelliğini taşıyor.

Darüşşafaka Cemiyeti de 2015 yılından beri yardımseverlik koşularına katılarak annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz çocukların eğitimine kaynak sağlıyor.

Siz de 6 Kasım'da düzenlenecek N Kolay 44. İstanbul Maratonu’nda koşarak veya yürüyerek bağış toplayabilirsiniz. 

Eğitim için “Adım Adım”

N Kolay 44. İstanbul Maratonu’na kaydolduktan sonra bağış kampanyası başlatmak ve çevrenizi harekete geçirerek bağış toplayabilmek için “Adım Adım” ailesine üye olmalısınız.

“Adım Adım” ailesine katılmak için İyilik Peşinde Koş Platformu’na (İPK) BURADAN kaydolabilirsiniz!

Kaydınızı tamamladıktan sonra Darüşşafaka yararına düzenleyeceğiniz bağış kampanyanızı 10 Ekim'den itibaren oluşturabilirsiniz.

Darüşşafaka Cemiyeti’nin projesi: “Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız”

İPK’de profilinizi oluşturduktan sonra 10 Ekim’den itibaren Darüşşafaka Cemiyeti’nin “Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız” projesini seçerek ve bağış süreci başladığında oluşturduğunuz linki 24 Ekim-21 Kasım günleri arasında çevrenizle paylaşarak bağış toplayabilirsiniz.

İletişim:
adimadim@darussafaka.org
02129392800 #2475 (dahili)

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?