N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda Darüşşafaka için koşar mısın?

 ›  Haberler  › ↓ 

N Kolay 43. İstanbul Maratonu'nda 158 yıldır eğitimle yaşamları değiştiren Darüşşafaka için koşacak eğitim sevdalıları aranıyor! Hedefimiz;  Darüşşafaka’da okuyan 1.000’e yakın öğrencimizin 300’ünün tablet ihtiyacını karşılayacak 900.000 TL’ye ulaşmak!

Bu yıl 7 Kasım Pazar günü gerçekleşecek N Kolay 43. İstanbul Maratonu için geri sayım başladı.

Darüşşafaka Cemiyeti olarak N Kolay 43. İstanbul Maratonu'nda okulumuzda eğitim gören öğrencilerin tablet ihtiyacını karşılamak için kampanya yürütüyoruz. Eğitim sevdalıları bu yıl da Darüşşafaka yararına koşarak, babası ya da annesi hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli öğrencilerimizin eğitimlerine destek olabilecek.

N Kolay 43. İstanbul Maratonu için nasıl kayıt yaptırabilirim?

Dünyada kıtalararası koşulan tek maraton olma özelliğine sahip N Kolay 43. İstanbul Maratonu 42K, 15K ve 42K paten kategorilerinde yine sınırlı sayıda katılımcıyla koşulacak.

20 Ekim'e kadar N Kolay 43. İstanbul Maratonu'na kayıt yaptırabilirsiniz.

Maratona kayıt olmak için TIKLAYINIZ.  

Kayıt sürecinde Darüşşafaka’dan nasıl destek alabilirim?

Bu yıl adımlarınızı “eğitimde fırsat eşitliği”ni sağlamak için atmak isterseniz aşağıdaki formu tıklayarak doldurabilirsiniz. Böylelikle süreç boyunca sizinle iletişimde olacağız.

"Darüşşafaka İçin Koşuyorum" bilgi formunu doldurmak için TIKLAYINIZ. 

Darüşşafakalı öğrencilere koşarak nasıl destek olabilirim?

Yardımseverlik koşuları, tüm dünyada sivil toplum kuruluşlarını desteklemek için başarıyla kullanılan bir kaynak geliştirme metodu…  İstanbul Maratonu da ülkemizin en önemli yardımseverlik koşusu olma özelliğini taşıyor.

Siz de ister 7 Kasım'da düzenlenecek N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda ister 30-31 Ekim tarihlerinde yapılacak N Kolay İstanbul Sanal Maratonu’nda koşarak veya yürüyerek bağış toplayabilirsiniz. 

Darüşşafaka Cemiyeti de 2015 yılından itibaren yardımseverlik koşularına katılarak annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz çocukların eğitimine kaynak sağlıyor.

Eğitim için Adım Adım

N Kolay 43. İstanbul Maratonu’na  ve N Kolay 43. İstanbul Sanal Maratonu'na kaydolduktan sonra bağış kampanyası başlatmak ve çevrenizi harekete geçirerek bağış toplayabilmek için Adım Adım ailesine üye olmalısınız.

Adım Adım ailesine katılmak için İyilik Peşinde Koş Platformu’na (İPK) BURADAN kayıt olabilirsiniz! İPK üzerinden koşucular kampanyalarını 11 Ekim'de oluşturabilecek.

Darüşşafaka Cemiyeti’nin projesi: “Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız”

İPK’da profilinizi oluşturduktan sonra Darüşşafaka Cemiyeti’nin “Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız” projesini seçmeniz ve bağış süreci başladığında oluşturduğunuz linki çevrenizle paylaşarak bağış kampanyanızı başlatabilirsiniz! 25 Ekim -22 Kasım tarihleri arasında bağış kampanyanızı yürütebilirsiniz.

İletişim:
[email protected]
02129392800 #2475 (dahili)

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?