mor ve ötesi ile Şebnem Ferah Darüşşafaka için 6 Aralık'ta İzmir Arena’da...

 ›  Haberler  › ↓ 
SEBNEMFERAH_6ARALIK.jpg

1863 yılından bu yana “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuyla babası veya annesi hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, yetenekli öğrencileri ortaokul 1. sınıftan liseden mezun oluncaya kadar tam burslu, yatılı, kolej eğitimiyle geleceğe hazırlayan Darüşşafaka'nın yararına mor ve ötesi ile Şebnem Ferah, 6 Aralık Cumartesi günü saat 21.00'de sahne alacak.
 
17 Ekim'de yapılması planlanan ancak o dönem yaşanan toplumsal olaylar nedeniyle 6 Aralık Cumartesi gününe ertelenen konserin biletleri, BİLETİX'te 56,5 TL'den satışa sunuldu.
 
Darüşşafaka’ya daha fazla katkı sağlamak isteyen hayırsever birey ve kurumlar ise 100 TL'lik bağış karşılığı sınırlı sayıda ayrılan teberrulu biletleri, ONLİNE BAĞIŞ menüsünden veya Cemiyet Merkezi'nden temin edilebilir. Online bağış menüsünden aldığınız teberrulu biletleri, konser günü İzmir Arena'daki Darüşşafaka standından alabilirsiniz.
 
Her çocuğun kaliteli bir eğitimi hak ettiğine inananları buluşturacak olan konserin tüm geliri, Türkiye’nin dört bir köşesinden sınavla seçilen ve Darüşşafaka’da okuyan 1.000’e yakın öğrencinin eğitim, beslenme, giyim, barınma, sağlık gibi giderlerinin karşılanmasında kullanılacak.
 
Darüşşafaka Cemiyeti, Ege’nin incisi İzmir’de büyüme ve ikinci okulunu açma hedefi çerçevesinde, bu yıl ilk defa İzmir’de bir bağış konseri düzenliyor. İzmirli müziksever ve hayırseverlerden büyük ilgi görmesi beklenen konserin geliri, daha fazla öğrencinin geleceğini kaliteli eğitimle aydınlatmak ve İzmir’de açılması planlanan ikinci Darüşşafaka için kaynak yaratmak için kullanılacak. Darüşşafaka Cemiyeti, 2008’den bu yana İzmir Urla’daki rezidansında ileri yaştaki bağışçılarına sağlıklı, güvenli ve konforlu bir yaşam sunarak ileri yaş bakımında da hizmet veriyor.
 
 
Rock müziğin sevilen iki ismini Darüşşafakalı öğrenciler için İzmir'de bir araya getiren konsere bilet alan müzikseverler, her şeyden önemlisi, “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuna güç katacak ve Cemiyeti, İzmir’de okul açma hedefine bir adım daha yaklaştıracak.
 
                                  sebnem-mor e-imza-6aralik.jpg
                              
  
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?