Mezun Bağışçılarımız Asena ve Nick McKeown, Darüşşafaka’daydı

 ›  Haberler  › ↓ 
asena-nick-mckeown (1)_rsz.jpg
Darüşşafaka Cemiyeti’nin Mezun Bağışçıları Asena ve Nick McKeown, 14 Mayıs 2013 Salı günü Darüşşafaka’yı ziyaret etti.
 
asena-mckeown-ziyaret_rsz.jpg
Darüşşafaka İlkokul ve Ortaokul Müdürü Çiğdem Kaya, Darüşşafaka Cemiyeti Kaynak Geliştirme Yetkilisi Sezin Demircioğlu, Asena McKeown, Darüşşafaka Lisesi Müdürü Nevzat Kulaberoğlu ve Nick McKeown
 
Eşi ve üç çocuğu birlikte ABD'de yaşayan Darüşşafakalı mühendis Asena McKeown, yıllar sonra Darüşşafaka’da olmaktan ve Darüşşafaka'ya katkıda bulunmaktan çok büyük mutluluk duyduğunu söyledi. McKeown çifti, Darüşşafaka Velilerini Arıyor programı kapsamında ABD'den yaptıkları bağışla, Darüşşafakalı bir öğrencinin 10 yıl süreyle tüm eğitim masraflarını karşılayarak, bir öğrenciyi mezun etmiş oluyor.
 
asena-nick-mckeown (2)_rsz.jpg
Okulu gezen ve faaliyetler hakkında bilgi alan Asena McKeown ile Stanford Üniversitesi'nde bilgisayar bilimleri ve elektrik mühendisliği alanlarında profesör olan eşi Nick McKeown, öğrencilerle söyleşi yaptı ve onların sorularını yanıtladı.
 
asena-nick-mckeown (3)_rsz.jpg
Ardından Yönetim Kurulu toplantısına konuk olan Asena ve Nick McKeown’a, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş tarafından “Mezun Bağışçı Sertifikası” sunuldu.

asena-nick-mckeown_rsz.jpg
Talha Çamaş, Nick McKeown ve Asena McKeown 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?