Mercedes-Benz Otomotiv, yetkili bayileriyle birlikte Darüşşafaka’nın “Temel Taş Bağışçısı” oldular

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka’ya bağışta bulunarak, çocukların yaşamlarının nitelikli eğitimle değişmesine ve geleceklerinin aydınlanmasına katkıda bulunan hayırsever kurumlara sertifikaları törenle sunuluyor.

Darüşşafaka Cemiyeti’nin 160 yıldır sürdürdüğü “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonunu, hem “Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında yaptıkları bağışlarla hem de Darüşşafaka’nın Deprem Destek Kampanyası’na verdikleri desteklerle geleceğe taşıyan Mercedes-Benz Otomotiv ve yetkili bayileri adına, Mercedes-Benz Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Şükrü Bekdikhan’a “Temel Taş Bağışçı” sertifikası törenle takdim edildi.

Mercedes-Benz Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Şükrü Bekdikhan ve
Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Eşref Biryıldız

 

13 Nisan 2023 tarihinde gerçekleştirilen törende, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Eşref Biryıldız (DŞ’73), Genel Sekreter Suat Çetin, Bağış Yönetimi ve Bağışçı İlişkileri Genel Sekreter Yardımcısı Nilgün Eken, aynı zamanda fonzip üzerinden açtıkları kampanyalarıyla da nitelikli eğitimi destekleyen Mercedes-Benz Otomotiv ve yetkili bayilerine teşekkürlerini sundular.

Öğrencilerimize nitelikli eğitim fırsatı tanıyan ve “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuzu geleceğe taşıyan bağışçılarımıza en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?