Masa Tenisi Federasyonu Darüşşafaka’daydı

 ›  Haberler  › ↓ 

Masa Tenisi Federasyonu yetkilileri Darüşşafaka’yı ziyaret etti

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç ve Başkan Vekili Savaş Ertufan, Darüşşafaka ve Federasyon arasındaki iş birliğini geliştirmek amacıyla 26 Nisan’da Darüşşafaka Cemiyeti’ni ziyaret etti. 

Darüşşafaka Eğitim Kurumları 10. ve 11. sınıflar Müdür Yardımcısı İbrahim Deniz, Darüşşafakalılar Derneği Başkan Yardımcısı Erdoğan Uğurlu, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkan Vekili Savaş Ertufan, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç, Darüşşafaka Eğitim Kurumları Ortaokul Müdürü Şule Uyar, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Komisyonu Başkanı Hakan Tahiroğlu, Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreter Yardımcısı Burçak Karakaya, Darüşşafaka Eğitim Kurumları Yaşam Müdürü Fahri Özbey

Kerim Koç, masa tenisi kültürünün yıllardan beri yaşatıldığı Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda bu spor dalına daha da fazla önem verileceğini ve yatırımlar yapılacağını öğrenmekten mutluluk duyduğunu belirtti. 

Darüşşafaka gibi köklü bir kurumda masa tenisi dalında faaliyet gösterilmesinin ve öğrencilerin bu spor dalıyla ilgilenmesinin önemine değinen Koç, “Türkiye Masa Tenisi Federasyonu olarak teknik ve manevi desteğimiz Darüşşafaka’yla olmaya devam edecektir.” dedi.

İş birliğini geliştirmek amacıyla gerçekleşen buluşmaya; Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Komisyonu Başkanı Hakan Tahiroğlu, Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreter Yardımcısı Burçak Karakaya, Darüşşafaka Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Öktem Kalaycıoğlu, Darüşşafakalılar Derneği Başkan Yardımcısı Erdoğan Uğurlu, Darüşşafaka Eğitim Kurumları Ortaokul Müdürü Şule Uyar, Darüşşafaka Eğitim Kurumları Yaşam Müdürü Fahri Özbey ve Darüşşafaka Eğitim Kurumları 10. ve 11. sınıflar Müdür Yardımcısı İbrahim Deniz Darüşşafaka'yı temsilen katıldı.

Tüm Haberlere Göz Atın