Malike Bayülken, vefatının 40. gününde anıldı

 ›  Haberler  › ↓ 

07 Haziran 2016 tarihinde aramızdan ayrılan, Darüşşafaka Cemiyeti’nin Vasiyet Bağışçısı, Maltepe Rezidans Sakini ve aynı zamanda yaşamı boyunca Darüşşafaka Cemiyeti’ne devam eden destekleriyle de Darüşşafaka’nın Kurucu Bağışçıları arasında yer alan merhume Malike Bayülken, 18 Temmuz 2016 Pazartesi günü anıldı. 

Darüşşafaka Müzesi’nde yapılan anma etkinliğine; merhume Malike Bayülken’in yakınları Serap Duraman ve Sacide Yılmazgil, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş, Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tekin, Darüşşafaka Yüksek Danışma Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, Darüşşafaka Cemiyeti Baş Hukuk Müşaviri Av. Dr. İnci Ercan, Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreteri Pelin Kabalak, Genel Sekreter Yardımcısı Burçak Karakaya, Bağış ve Bağışçı İşlemleri Birimi Yöneticisi Esen Türkmen ve Cemiyet çalışanları katıldı.

Yine bir Darüşşafaka Bağışçısı olan ve Aralık 2015’te kaybettiğimiz eşi merhum Selçuk Bayülken de aynı etkinlikte anıldı.

Anma etkinliğinde, Malike ve Selçuk Bayülken’in, bugün aramızda olmayan tüm bağışçıların, Darüşşafaka’ya hizmeti geçenlerin, Ulu Önder Atatürk ve tüm şehitlerimizin aziz ruhlarına Fatih Savaş Hoca tarafından dua okundu.  

Malike ve Selçuk Bayülken’i saygı ve minnetle anıyoruz. Nur içinde yatsınlar.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?