Leyla Alaton’dan Darüşşafaka'ya özel koleksiyonlu destek

 ›  Haberler  › ↓ 
leylaalaton_19082014_1.JPG

İş dünyasındaki başarıları kadar sanata verdiği destekle de adından söz ettiren Alarko Holding Yönetim Kurulu ve Darüşşafaka Cemiyeti Yüksek Danışma Kurulu Üyesi Leyla Alaton'dan Darüşşafaka'da okuyan 10 kız öğrencinin 10 yıllık eğitim giderini karşılamak amacıyla Atlantik Okyanusu'nu tek başına aşmak için yola çıkan Dilek Ergül'e destek geldi.
 
leylaalaton_20082014.JPG
Leyla Alaton, Emekli Büyükelçi Necati Utkan ve eşiyle birlikte...
Alaton, Rota Atlantik Bağış Kampanyası'na destek olmak için özel koleksiyonunda yer alan birbirinden çarpıcı eserleri, "Alaca" isimli sergiyle 9 Haziran - 31 Ağustos tarihleri arasında  Ankara'daki m1886 Sanat Galerisi'nde sanatseverlerle buluşturuyor.
 
leylaalaton_20082014_2.JPG

13 Ağustos'ta Darüşşafaka dostları, Leyla Alaton’un özel koleksiyonundan seçilen çarpıcı eserlerin sergilendiği m1886 Sanat Galerisi'nde düzenlenen bir etkinlikte buluştu. Etkinliğe;  Darüşşafaka Yüksek Danışma Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, Emekli Büyükelçi Necati Utkan, Darüşşafaka Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Ökten, iş kadını İnci Aksoy ile Darüşşafaka bağışçısı ve dostu birçok konuk bir araya geldi.
 
leylaalaton_19082014_3.JPG
Darüşşafaka Yüksek Danışma Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, Leyla Alaton, İnci Aksoy ve Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Ökten...


31 Ağustos'a kadar gezilebilen sergide sanatçı Mehtap Baydu'nun eserinin basılı olduğu tişörtler, Rota Atlantik Kampanyası'na destek için 50 TL'ye satılıyor. Satışlardan elde edilen gelir, Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlanacak.
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?