Kişisel Para Uzmanı Özlem Denizmen, yeni kitabının tüm gelirini Darüşşafaka’ya bağışlıyor

 ›  Haberler  › ↓ 
ozlem_denizmen.jpg150’nci yılını kutlayan Darüşşafaka, toplumun farklı kesimlerinden destek görmeye devam ediyor. Darüşşafaka’nın eğitimde fırsat eşitliği misyonuna bir destek de kişisel para uzmanı Özlem Denizmen’den geldi.
 
2010 yılında Para Durumu sosyal girişimini başlatan, FODER Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği'nin Kurucu Başkanı Denizmen, Türkiye’de kredi kartları konusunda büyük emek vermiş, merhume Özlem İmece’nin anısına yazdığı “Kartlarınla Mucize Yarat” isimli kitabının tüm telif gelirini Darüşşafaka’ya bağışladı.
 
Denizmen, 25 Temmuz tarihli Posta gazetesindeki köşesinde neden böyle bir kitap kaleme aldığını şu cümlelerle dile getirdi: “Okuyucu mektuplarında da en sık karşılaştığım konu kredi kartı sorunu. ‘Çok kredi kartı borcum var’ veya ‘Kredi kartlarıyla başım dertte, ne yapsam ki?’ şeklinde çok sayıda soru geliyordu. Ben de bu konuda bir çalışma yapmaya karar verdim. Sizler için kredi kartı konusunda yalın ve eğlenceli, adeta kılavuz niteliğinde bir kitap hazırladım.”

 

Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?