Kayseri'de tanıtım toplantısı yapıldı

 ›  Haberler  › ↓ 

IMG_2066.JPGIMG_2088.JPG

Darüşşafaka, 27 Mayıs’ta yapacağı sınav öncesi daha fazla çocuğa ulaşmak amacıyla düzenlediği tanıtım toplantılarına başladı. 2 Nisan’da Konya, Denizli, Samsun'da; 3 Nisan’da Afyon, Kütahya, Aydın'da toplantı düzenleyen Darüşşafaka’nın 4 Nisan’daki durakları ise Eskişehir ve Kayseri oldu. Kayseri’de Melikgazi Belediyesi Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilen tanıtım toplantısına Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyesi Ataol Ay, İlköğretim Müdürü Çiğdem Kaya, Darüşşafaka dostları ile potansiyel öğrenciler, velileri ve öğretmenleri katıldı. Toplantıda Zekeriya Yıldırım, Darüşşafaka’nın misyonu ve faaliyetleri hakkında bilgi verirken, İlköğretim Müdürü Çiğdem Kaya da Darüşşafaka’nın öğrencilere sunduğu eğitim olanaklarını anlattı. Darüşşafaka mezunu ve Yönetim Kurulu Üyesi Ataol Ay ise Darüşşafaka’nın kendi hayatında yarattığı değişimi konuklarla paylaştı. Toplantı, konukların sorularının yanıtlanmasıyla sona erdi. 

 IMG_2108.JPG

Tanıtım toplantısının ardından Kayseri’de çeşitli temaslarda bulunan Darüşşafaka yöneticileri, Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak’ı ziyaret etti. Görüşmede Zekeriya Yıldırım tarafından Darüşşafaka Velilerini Arıyor Programı kapsamında Boydak Holding AŞ ile İstiklal Mobilya adına yaptığı bağışlarla mezun bağışçılarımız arasına katılan Mustafa Boydak’a “Veli Mezuniyet Belgeleri” takdim edildi.

IMG_2113.JPG
Görüşmede; Darüşşafaka İlköğretim Müdürü Çiğdem Kaya da Darüşşafaka'ya verdiği destekten ötürü Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak'a bir teşekkür plaketi takdim etti.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?