Kariyer.net'in İnsana Saygı Ödülü Darüşşafaka'nın

 ›  Haberler  › ↓ 
93darussafaka-ik-odul_rsz.jpg
Darüşşafaka Cemiyeti İnsan Kaynakları Birimi'nden Elif Sarıçiçek, Canan Kahyalık ve Buket Gürol ile Kariyer.net Pazarlama İletişim Müdürü Tuba Karadağ
 
Darüşşafaka Cemiyeti, Türkiye'nin iş ve insanı buluşturan en büyük insan kaynakları platformu Kariyer.net tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve insan kaynakları alanında verilen en prestijli ödüllerden biri olan İnsana Saygı Ödülü'ne layık görüldü. Darüşşafaka bu ödüle layık görülen ilk sivil toplum kuruluşu oldu.
 
13. kez verilen İnsana Saygı Ödülü, iş başvurularını adaylara özel olarak en hızlı ve yüksek oranda yanıtlayan kurumlara veriliyor. Darüşşafaka, 2013 yılında Kariyer.net'de yer alan ilanlarına toplam 28.500 aday başvurusu alarak ve adaylara ortalama 4 gün içinde başvurularıyla ilgili hızlı geri dönüş yaparak bu ödülü almaya hak kazandı.
 
12 Şubat 2014 Çarşamba günü Lütfi Kırdar Kültür ve Kongre Merkezi'nde birçok kurumsal firmanın katılımıyla gerçekleşen 16. İnsan Kaynakları Zirvesi'nin ilk gününde düzenlenen törende Darüşşafaka Cemiyeti İnsan Kaynakları Birimi, İnsana Saygı Ödülü'nü Kariyer.net Pazarlama İletişim Müdürü Tuba Karadağ'dan aldı.
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?