Kamuoyu önderleri, Darüşşafaka için buluştu

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Cemiyeti Yüksek Danışma Kurulu'nun 18. Toplantısı, 23 Mayıs'ta İstanbul Dedeman Oteli'nde Zekeriya Yıldırım’ın başkanlığında gerçekleşti. Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Eski Üyesi Beşir Özmen ile Darüşşafaka Cemiyeti Eski Genel Sekreteri Ahmet Buldam'ın üyeliğiyle büyümeye devam eden Yüksek Danışma Kurulu'nun  18. toplantısı 60'a yakın kamuoyu önderini  Darüşşafaka için bir araya getirdi.

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş, Şubat-Mayıs dönemleri arasında öne çıkan gelişmeler hakkında Kurul üyelerini bilgilendirmesiyle başlayan toplantı; Mali İşler Genel Sekreter Yardımcısı Mesut Kızıl, Kaynak Geliştirme ve İletişim Genel Sekreter Yardımcısı Burçak Karakaya ile Lise Müdürü ve Kampüs Koordinatörü Nevzat Kulaberoğlu'nun  sunumlarıyla devam etti.

Grey İstanbul Ajansı’nın gönüllü desteğiyle hazırlanan yeni iletişim ve bağış kampanyası  için çekilen kamu spotunun ilk kez gösterildiği toplantının ikinci bölümünde ise;  "Vasiyet  Bağışı", Yrd. Doç Dr. Kuntay Arcan'ın  Darüşşafaka özelinde yürüttüğü  Ergenlik Çağı Yönetim Araştırması'nın sonuçları ve  Darüşşafaka Eğitim Kurumları'nda IB-DP programının uygulanması konu başlıkların görüşleri alındı.

Toplantı, 19. YDK'nın 24 Ekim'de yapılması kararıyla sona erdi.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?