Kadir Tellioğlu “Mezun Bağışçı” oldu

 ›  Haberler  › ↓ 

“Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında bağışta bulunarak annesi ya da babası hayatta olmayan çocukların yaşamlarının eğitimle değişmesine katkıda bulunan hayırseverlere sertifikaları törenle sunulmaya devam ediyor.

Darüşşafaka Cemiyeti Bağış ve Bağışçı ilişkileri Yetkilisi Emel Bulu, Kadir Tellioğlu

Darüşşafaka’da okuyan bir öğrencinin okula girişinden mezuniyetine kadar olan eğitim giderlerini karşılayarak “Mezun Bağışçı” payesi kazanan hayırseverler arasına Pena Trade firmasının kurucusu Kadir Tellioğlu da katıldı. Tellioğlu 2010 yılından bu yana Darüşşafakalı öğrencilere verdiği destekle “Mezun Bağışçılar” arasında yer aldı.

Kadir Tellioğlu’na “Mezun Bağışçısı Sertifikası” Darüşşafaka Cemiyeti’nde Bağış ve Bağışçı İlişkileri Birimi Yetkilisi Emel Bulu tarafından 8 Ağustos’ta gerçekleştirilen törende takdim edildi.   

Darüşşafaka’ya desteklerine devam edeceğini ve Darüşşafaka’ya sahip çıkmanın herkesin ödevi olduğunu belirten Tellioğlu, “Bir bağışçı olarak çocuklarımızın güven, sorumluluk ve başarı duyguları yüksek bireyler olarak mezun olmalarından çok mutlu olurum, dileğim Darüşşafaka mezunlarının ülkemizin örnek gösterilen insanları olmalarıdır.” dedi.

Tüm Haberlere Göz Atın