Darüşşafaka’da bir sınıf JLL Türkiye tarafından yenilendi

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Cemiyeti tarafından 27 Ekim - 30 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilen İstanbul Maratonu Kampanyası’na destek olan kurumlar arasında en fazla bağış toplayan JLL Türkiye, Darüşşafaka’da bir sınıfı yeniledi.

38. Vodafone İstanbul Maratonu’nda “Söz konusu eğitimse, yardıma koşarım” diyerek adımlarını Darüşşafakalı öğrenciler için atan 410 koşucunun 145’i JLL Türkiye Ailesi’nin değerli çalışanlarıydı. Kampanya kapsamında Darüşşafakalı çocuklar için el birliğiyle 407.864 TL toplanırken, bunun 107.556 TL’si JLL Türkiye çalışanlarının çabaları sayesinde toplandı. JLL Türkiye, Darüşşafaka’ya maratonda destek olan kurumlar arasında en fazla bağış toplayan kurum oldu.

Darüşşafaka’da “yaşayan İngilizce” kültürünü oluşturmak ve öğrencilerin İngilizceyi hayatlarının içine dahil etmesini sağlamak amacıyla oluşturulan “English Zone” adlı yeni alanda açılan English Zone 106 numaralı sınıf, JLL Türkiye destekleriyle yenilendi. 

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tekin, Darüşşafaka Ortaokulu Müdürü Ayşe Görey, JLL Türkiye CFO'su Volkan Müller

Sınıfın girişine, “Bu sınıf JLL Türkiye Ailesi tarafından yenilenerek Darüşşafaka Eğitim Kurumları öğrencilerine armağan edilmiştir” yazan bir tabela asıldı.

2 Mart 2017 Perşembe günü JLL Türkiye CFO’su Volkan Müller, Kurumsal Pazarlama Müdürü Deniz Saydam ve Pazarlama Uzmanı Burcu Kandemir, Darüşşafaka’yı ziyaret ederek sınıfın önünde öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

JLL Türkiye Ailesi’ne eğitimde fırsat eşitliği misyonumuza güç kattıkları için teşekkür ederiz. Var ettiniz, var olun!

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?