İzmir, Antalya, Mersin, Denizli, Adana Tanıtım Toplantıları

 ›  Haberler  › ↓ 


•19 Mart Çarşamba / İzmir Hasan Sağlam Öğretmenevi: Tanıtım toplantısına Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Nilgün Akalın, Darüşşafaka Cemiyeti Eğitim Komisyonu Başkanı Fırat Tekin, il genelinde okul müdürleri, müdür yardımcıları, 3.sınıf öğretmenleri, aday veliler ve öğrenciler katıldı. 300 kişiye okulumuz hakkında bilgi verildi ve katılımcıların soruları yanıtlandı. Darüşşafaka 1959 mezunu Ali Tezel, 1978 mezunu Levent Aydınoğlu bizlerle birlikteydi ve mezun gözüyle Darüşşafaka'yı konuklarımıza anlattılar. Toplantılara İzmir'den Yeni Gün Gazetesi, Ekonomi Çözüm Gazetesi, Ege Telgraf Gazetesi, Doğan Medya Grubu, Yeni Asır Gazetesi ve Ege TV'den muhabirler katıldı. Ayrıca Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Zekeriya Yıldırım ile Darüşşafaka Eğitim Kurumları ve sınav sistemi hakkında röportaj yapıldı.
 
•19 Mart Çarşamba / Antalya Öğretmenevi: Tanıtım toplantısında Darüşşafaka Cemiyeti Başkan Vekili Beşir Özmen tarafından; il genelindeki okul müdürleri, müdür yardımcıları, 3.sınıf öğretmenleri, aday veliler ve öğrencilerin katıldığı 90 kişilik gruba okulumuz hakkında bilgi verildi ve katılımcıların soruları yanıtlandı. 1984 mezunu Gürcan Baysal bizlerle birlikteydi ve mezun gözüyle Darüşşafaka'yı konuklarımıza anlattı. Ayrıca, Antalya Kültür Merkezi'ndeki sergide yer alan Çanakkale Zaferi'nden kalmış Darüşşafaka amblemli öğrenci kemer tokası grup lideri Beşir Özmen tarafından görüntülenerek tanıtım sırasında katılımcılara da gösterildi ve büyük ilgi gördü.
 
•20 Mart Perşembe / Mersin Suphi Öner Öğretmenevi: Tanıtım toplantısında Darüşşafaka Cemiyeti Başkan Vekili Beşir Özmen, il genelindeki okul müdürleri, müdür yardımcıları, 3.sınıf öğretmenleri, aday veliler, öğrenciler ve Mersin'den iki muhabirin katıldığı 148 kişilik gruba okulumuz hakkında bilgi verildi ve katılımcıların soruları yanıtlandı. 1969 mezunu Mustafa Asparuk bizlerle birlikteydi ve mezun gözüyle Darüşşafaka'yı konuklarımıza anlattı.
 
•20 Mart Perşembe / Denizli 80.Yıl Öğretmenevi: Tanıtım toplantısına Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Nilgün Akalın, Eğitim Komisyonu Başkanı Fırat Tekin'den oluşan grubumuz ile il genelinde okul müdürleri, müdür yardımcıları, 3.sınıf öğretmenleri, aday veliler ve öğrenciler katıldı. 70 kişiye okulumuz hakkında bilgi verildi ve katılımcıların soruları yanıtlandı. 1978 mezunu Levent Aydınoğlu bizlerle birlikteydi ve mezun gözüyle Darüşşafaka'yı konuklarımıza anlattı. Ayrıca, Denizli'den Horoz Gazetesi ve DRT TV'den muhabirler de toplantımıza katıldı.
 
•9 Mayıs Cuma / Adana Başkent İlköğretim Okulu: Darüşşafaka Eğitim Kurumları yetkilileri tanıtım toplantısında öğretmen ve velilerle bir araya geldi . Toplantıda katılımcılara Darüşşafaka tanıtıldı ve öğrencilere sunulan imkanlar anlatıldı
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?