İTÜ öğrencilerinden Darüşşafaka’ya ödül

 ›  Haberler  › ↓ 

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilen Sosyal Medya Ödülleri’nde Darüşşafaka Cemiyeti “Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Sivil Toplum Kuruluşu” seçildi.

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Necipoğlu

İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü Sosyal Medya Ödülleri, 7 Aralık Cumartesi akşamı İTÜ Maslak Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde Ceyhun Yılmaz’ın sunduğu törenle sahiplerini buldu.

İTÜ öğrencilerinin oylarıyla belirlenen sonuçlara göre Darüşşafaka Cemiyeti “Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Sivil Toplum Kuruluşu” seçildi.

Törende; Darüşşafaka Cemiyeti’nin ödülünü Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Necipoğlu aldı. Necipoğlu, İTÜ öğrencilerine teşekkür ederek, “Darüşşafaka 1863’ten beri ‘eğitimde fırsat eşitliği’ misyonuyla annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz çocukların yaşamlarını değiştiriyor. Bunu da eğitimin gücüne inanan ve çabamızı takdir eden sizler gibi destekçilerimiz sayesinde başarıyoruz. Türkiye’nin yarını olan gençlerden bu ödülü almak çok kıymetli.” dedi.

Gecenin sonunda ödül alanlar hep birlikte fotoğraf çekildi.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?