İşte Darüşşafaka’yı var eden yeni Veli Bağışçıları

 ›  Haberler  › ↓ 

2007’den beri sürdürülen “Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında Darüşşafaka’ya bağışta bulunarak eğitimle değişen yaşam hikayelerine yenilerinin eklenmesini sağlayan hayırseverlere sertifikaları törenle sunuluyor.

Av. Dr. İnci Ercan

Darüşşafaka Cemiyeti Baş Hukuk Müşaviri Av. Dr. İnci Ercan, Darüşşafakalı bir öğrencinin bir yıllık eğitim giderlerini bağışlayarak Darüşşafaka’nın Veli Bağışçısı oldu. İnci Ercan’a sertifikası, 10 Mayıs 2016 Salı günü düzenlenen Yönetim Kurulu toplantısında Cemiyet Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş tarafından takdim edildi.  

Halime Leman Yurtseven ve Latife Neriman Yurtseven

Darüşşafaka Yakacık Rezidans Bağışçıları Halime Leman Yurtseven ve Latife Neriman Yurtseven, destekleriyle iki öğrencinin ortaokul 1. sınıftan lise mezuniyetine kadarki eğitim masraflarını karşılayarak Darüşşafaka’nın Çifte Diplomalı Bağışçıları arasına katıldı. Cemiyet Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tekin, kendilerini 3 Mayıs 2016 tarihinde Yakacık Rezidans'ta ziyaret ederek sertifikalarını takdim etti.

Gülten & Metin Çolgar

Darüşşafaka Şenesenevler Rezidans Bağışçıları Gülten ve Metin Çolgar çifti, bir öğrencinin ortaokul 1. sınıftan lise mezuniyetine kadar olan eğitim masraflarını karşılayarak Darüşşafaka’nın Mezun Bağışçıları arasına katıldı. Çolgar çiftine sertifikaları, 8 Mayıs 2016 tarihinde Şenesenevler Rezidans'ta gerçekleştirilen Anneler Günü etkinliğinde Fırat Tekin tarafından sunuldu.

153 yıllık "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç katan İnci Ercan, Halime Leman Yurtseven, Latife Neriman Yurtseven ve Gülten & Metin Çolgar’a en içten teşekkürlerimizi sunarız. Darüşşafaka varsa sayenizde var. Var ettiniz, var olun.

Darüşşafaka, öğrencilerinin geleceğini yıldızlar gibi aydınlatacak bağışçılarının desteklerini bekliyor.

Darüşşafaka Velilerini Arıyor programı için lütfen buraya tıklayınız.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?