İşte Darüşşafaka’nın Yeni “Veli”leri

 ›  Haberler  › ↓ 

“Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında bağışta bulunarak çocukların yaşamlarının eğitimle değişmesine katkıda bulunan hayırseverlere sertifikaları törenle sunulmaya devam ediyor. 

7 Şubat 2017 Salı günü Darüşşafaka Müzesi’nde düzenlenen törende, Darüşşafaka’nın yeni “Veli Bağışçıları” CRIF Enformasyon Derecelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş, Türkiye Madenciler Derneği ve Üçler Market’e sertifikaları takdim edildi.

Danışmanlık alanında faaliyet gösteren CRIF Enformasyon Derecelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş’nin “Veli Bağışçı Sertifikası”, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hakan Tahiroğlu tarafından CRIF Enformasyon’u temsilen Kurumsal İletişim Müdürü Pınar Didman'a sunuldu.

2015 yılından beri Darüşşafaka’yı destekleyen Türkiye Madenciler Derneği de "Veli Bağışçı Sertifikası" almaya hak kazandı. Derneğin Duayen Başkanı, aynı zamanda Darüşşafaka 1958 mezunu, Darüşşafaka Spor Kulübü Eski Başkanı, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Eski Üyesi ve Darüşşafaka Yüksek Danışma Kurulu Üyesi olan İsmet Kasapoğlu'na sertifikası, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Sevhan Gök Kahya tarafından takdim edildi.

Darüşşafaka Cemiyeti tarafından 27 Ekim-30 Kasım tarihleri arasında, daha çok çocuğumuzun yaşamını eğitimle değiştirmek için gerçekleştirilen İstanbul Maratonu Kampanyası’na destek veren Üçler Market de Darüşşafaka’nın “Veli Bağışçısı” oldu. “Söz konusu eğitimse yardıma koşarız” diyerek Darüşşafaka için bağış toplayan Üçler Market çalışanlarını temsilen Üçler Market İnsan Kaynakları Yöneticisi Yasemin Parlak’a sertifikası, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Lütfi Telci tarafından sunuldu.

154 yıllık "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç katan bağışçılarımıza en içten teşekkürlerimizi sunarız. Var ettiniz, var olun.

Darüşşafaka, öğrencilerinin geleceğini yıldızlar gibi aydınlatacak bağışçılarının desteklerini bekliyor.

“Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı hakkında bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?