Gönüllü koşucularımız desteklerinizi bekliyor!

 ›  Haberler  › ↓ 

38. Vodafone İstanbul Maratonu’nda "söz konusu eğitimse, yardıma koşarım" diyen gönüllülerimiz desteklerinizi bekliyor. 13 Kasım Pazar günü okulumuza bu yıl başlayan 48 öğrencimizin bir yıllık eğitim masrafına destek için koşan ya da yürüyen gönüllülerimizi buradan ya da İş Bankası - Kozyatağı Ticari Şube (Şube Kodu:1386) / Hesap No: 14621/ IBAN: TR050006400000113860014621 banka bağış hesabından destekleyebilirsiniz. Lütfen bağışınızı yaparken, destek verdiğinizi koşucunun "ismi ve soyadı"nı da yazınız.

Gönüllülerimizi Adım Adım platformu üzerinden de destekleyebilirsiniz. Yapmanız gereken buraya tıklamak ve ara butonuna destekleyeceğiniz gönüllünün "isim - soyadı" bilgisini yazarak bağışınızı gerçekleştirmek.

Darüşşafaka Öğrencileri Koşu Grubu

Darüşşafaka Cemiyeti'ni adımlarıyla destekleyen 429 koşucumuz şu ana kadar 145.000 TL bağış toplayarak kampanya hedefimizin %31'ini gerçekleştirdi. 

11. sınıf öğrencilerimizden oluşan koşu grubumuzun da adımlarıyla okullarını desteklemek için maratondaki yerini aldı.Öğrencilerimiz kampanyalarıyla 10.000 TL bağış toplamayı hedefliyor.  

Darüşşafaka Öğrencileri Koşu Grubumuza kredi kartı ile buradan bağış yapabilirsiniz.

Eğer havale/eft yapmak isterseniz "Açıklama/Mesajınız" kısmına "Darüşşafaka Öğrencileri" yazmanız rica olunur.

Neden koşuyoruz?

Kampanya boyunca hedefimiz; okulumuza yeni başlayan 121 öğrencimizden 48’inin 1 yıllık eğitim masraflarını destekleyecek 480.000 TL’ye ulaşmak! 

Çünkü bir velimizin dediği gibi “Bir çocuk için en büyük hediye annesi ve babasıdır. Annesini ya da babasını kaybetmişler içinse Darüşşafaka'dır.”

İstanbul Maratonu ile ilgili her türlü sorunuz için adimadim@darussafaka.org adresine mail gönderebilirsiniz. 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?